2733
2734
عنوان

بچه ها فهمیدین معاون وزیر بهداشت چی گفته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 38 پست
خدایااااا یکی راستش رو نمیگه اصلا این کرونا واقعیه یا الکی عمو بابای من رفته کربلا میگه هیج خبری ...

عموی بابات چجوری رفت 

آره عراق بعد اربعین جشن روز بدون کرونا رو اعلام کرد بیمارستانشم خالی بود

خدایااااا یکی راستش رو نمیگه اصلا این کرونا واقعیه یا الکی عمو بابای من رفته کربلا میگه هیج خبری ...

راس میگی؟؟؟ 

واقعا عموت میگه هیج خبری نیست؟؟؟؟ 

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونا کرونا نمیگیرن کرونارو اونی میگیره که سیستم ایمنی بدنش ضعیف باشه 

چه ربطی داره ؟همه کرونا میکیرن اگر رعایت نکنن فقط اونی ک سیستم ایمنیش پایین باشه حاد میشه من خودم کرونا گرفتم کل خانوادم گرفتن عین سرماخوردگی بود 

کلا همه‌ ی سیاه سفیدا خوبن؛مثل پنگوئنا،پاندا ها،برف لای موهات،چشمات......
عموی بابات چجوری رفت  آره عراق بعد اربعین جشن روز بدون کرونا رو اعلام کرد بیمارستانشم خالی بود

عموی من ساکن ایران نیست

کربلا میره برا ساخت و ترمیم زیارتگاه ها ی کربلا

میگه هیج خبری نیست

2728
عموی من ساکن ایران نیست کربلا میره برا ساخت و ترمیم زیارتگاه ها ی کربلا میگه هیج خبری نیست

کاش منم کربلا زندگی میکردم

از دست این کشور خلاص میشدم

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
اره بخدا هر ماه 10 روز میره میگه اینجا همه زندگی عادیشون رو دارن

خوشبحالشوننننننن😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

2738
نگو تو سختی ها باید تحمل کنیم بعد هرسختی آسونی هست 

چرا اسونی اینجا نمیاد پس😭😭😭😭

چه ربطی داره ؟همه کرونا میکیرن اگر رعایت نکنن فقط اونی ک سیستم ایمنیش پایین باشه حاد میشه من خودم کر ...

خب کسی که پولدار باشه بتونه میوه و غذای خوب بخوره به دارو احتیاج نداره که سر یه هفته خوب میشه اصلا نیازی به بستری هم نداره چون تو بیمارستان وعده غذایی همون۳تارو میدن درحالی که کرونایی باید بیشتر تغذیه بشه

لینکش مصاحبشو داری بفرستی؟

صبر کن ببینم میتونم پیدا کنم

2706