2410
2553

اول از همه خاک ب سرشون ک اینقد دروغ میگن

معاون وزیر بهداشت (حقدوست) گفته: حتی اگ خودمم کرونا بگیرم، دارو هاش رو استفاده نمیکنم

ما به مردم میگیم، شما دکتر برید، دارو بخرید، اما استفاده نکنید

واقعا مردم مگه موش ازمایشگاهین؟؟؟ 

چرا هیچکس راستشو نمیگه؟؟؟ 

هرکیم باور نداره بره تو نت سرچ کنه ببینه ک راسته ویدیوش هست

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 

تو ویدیو میخنده حرف میزنه 

انگار ب ریش ملت داره میخنده 

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

صبح جمعه فهمیده

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2456
اگر قراره بریم دکتر دارو بکیریم و استفاده نکنیم‌مگر مریضیم که بریم 

بخدا اینا دارن مردم رو میکشن با این دارو های قلابیشون

2714
عزیزم دروغ میگن اگر کرونا بگیرن اولین نفرن ک داروی های خارجی میگیرن 

تو ویدیو میگه عوارض دارو های کرونا از تاثیرش بیشتره

از شدت عصبانیت تاپیکو ترک میکنم وگرنه ی چی میگم خودمو خودت میترکیم 😤

منمممم خییییلییییی میخوااااام ی چییییی بگم 😠😠😠😠

اما کاربریمو دوس دارم 🥺

تو خون خودت کثیف نکن همچین میگی انگار کشورهای دیگه گلستانه

ترکیه با وجود اینکه فقط ماسک میزنن اما زندگی‌شون عادی شده روزی کمتر از 50 نفر کشته دارن

2706