2733
2734
عنوان

کسی خرگوش مینیاتوری داشته؟؟

177 بازدید | 16 پست

پسرم‌خرگوش میخواد ازین مینیاتوری سفید کوچولوها 

کسی داشته؟اذیتاش چیه

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

گلم اصلا چیزی ب اسم خرگوش مینیاتوری وجود نداره!!!

هرکی میگه دروغ میگه.

مگر اینکه خرگوشه هورمونی باشه ک دراین صورت زود میمیره.این بیچاره هارو هورمونی میکنن بعد ب اسم مینیاتوری میفروشنش

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی جیش میکنه و شیطونه دو دیقه حواست نباشه فرار میکنه و خرابکاری میکنه

وای.خرگوش معمولی چی؟

خب از قفس در نیاری چی ینی یه دیقه بدم بغلش باز بذارم تو ففس؟؟؟و اینکه گاز نمیگیرنگگ

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2731
گلم اصلا چیزی ب اسم خرگوش مینیاتوری وجود نداره!!! هرکی میگه دروغ میگه. مگر اینکه خرگوشه هورمونی با ...

این کوچولوهارو میگما تو نت زیادن ریز و گرد و قلمبه و سفیدن با چشای درشت مشکی .زود میمیرن اینا؟

گلم اصلا چیزی ب اسم خرگوش مینیاتوری وجود نداره!!! هرکی میگه دروغ میگه. مگر اینکه خرگوشه هورمونی با ...

دقیقا ...منم برا پسرم خریدم به یه ماه نکشیده مرد ..تا چندین روز منو پسرم افسرده بودیم ...تو رو خدا نخرین..با روان بچتون بازی نکنید

و خدایی که در این نزدیکی هاست
این کوچولوهارو میگما تو نت زیادن ریز و گرد و قلمبه و سفیدن با چشای درشت مشکی .زود میمیرن اینا؟

اره.من یکی داشتم همش میلرزید.ب یه هفته نکشید مرد!!!

یه ماه پیشم یکی دیگه خریدم.بازم مرد

محلی بگیر ک زود نمیره

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
دقیقا ...منم برا پسرم خریدم به یه ماه نکشیده مرد ..تا چندین روز منو پسرم افسرده بودیم ...تو رو خدا ن ...

من الان دوتا دارم.ولیواونا  دوتاشون محلی هستن.محلیا مورد ندارن زود نمیمیرن

ولی مینیاتوری ب دلیل این مواد شیمیایی ک بهشون  تزریق میکنن زود سست میشن.خرگوشم ک دیگه جزو یکی از نازک نارنجی ترین موجوداته دیگه واویلا! 

2738
وای.خرگوش معمولی چی؟ خب از قفس در نیاری چی ینی یه دیقه بدم بغلش باز بذارم تو ففس؟؟؟و اینکه گاز نمیگ ...

اخه مینیاتوری نداریم، نه  اینطور که همش توی قفس باشه ولی خب باید حواست باشه دیگه چون زرنگ و فرزه، به همستر و عروس هلندی هم فکر کن

اره.من یکی داشتم همش میلرزید.ب یه هفته نکشید مرد!!! یه ماه پیشم یکی دیگه خریدم.بازم مرد محلی بگیر ...

محلی بزرگه من میترسم سمتم بیاد وحشت میکنم

اخه مینیاتوری نداریم، نه  اینطور که همش توی قفس باشه ولی خب باید حواست باشه دیگه چون زرنگ و فرز ...

همستر خیلی بو میده جیشش و خودش.بابام گرفت براش بردم دتدم بچه همسایه.دلش حیوون خونگی میخواد اما سنجاب مد نظرمه که یافت نمیشه ظاهرا 

محلی بزرگه من میترسم سمتم بیاد وحشت میکنم

محلی کوچیک بگیر.من خرگوش اولم قد کف دستم بود ؛ ولی صاحبش گفت محلیه.هنوز ک هنوزه دارمش و شده قد ی فیل ماشالله🙃😂

وقتی درکنارت بزرگ بشه دیگه احساس ترس نمیکنی

همستر خیلی بو میده جیشش و خودش.بابام گرفت براش بردم دتدم بچه همسایه.دلش حیوون خونگی میخواد اما سنجاب ...

وااااا خواهر حیوون قحط بود اخه سنجاب😳سنجاب گاز بگیره دوراز جون تا ی هفته باید درمانگاه باشی.اشتباه محضه

2706