2726
عنوان

خواهرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 926 بازدید | 36 پست
منم رابطم با خواهرشوهرم خوب بود،هر جا می خواستیم بریم به شوهرم میگفتم بزار خواهرتم بیاد،سعی کردم هوا ...

دلم میخاس تامیخوره بزنمش امشب😓

خدایاهرکسی که این امضارومیخونه همین الان یهویی اون اتفاقی که ازته دلش آرزوداره بیوفته واسش🙏
۲۰سالشونه وبی حجاب😐

خواهرشوهرم و دوستش 18 سالشونه،هیچ وقت فراموش نمی کنم چه بلایی سرم اوردن،فقط از خدا خواستم جوابشونو بده

خسته ام مثل زمانی که نیستی ، آه که تو همیشه همانی که نیستی...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چرا اصلا تو دور زدنتون خواهرشوهرت باید باشه هرچقدرم دوست باشید  اصل دور زدن به دونفره ب ...

چشم❤

خدایاهرکسی که این امضارومیخونه همین الان یهویی اون اتفاقی که ازته دلش آرزوداره بیوفته واسش🙏
فقط یه سوال خواهر شوهرتون جلو نشست یا شما؟

نه خودم جلوبودم اگه اون میخاست جلوبشینه که قطعا کشته بودمش

چشمت بی بلا عزیزم  من دارم جات حرص میخورم یاد عقد خودم افتادم  حتی برادر شوهرم ...

😓😓

نه خودم جلوبودم اگه اون میخاست جلوبشینه که قطعا کشته بودمش

اولش انقدر کوتاه نیا که وقتی صبرت تموم بشه وصدات دربیاد فکر کنن حق به جانب خودشونه و تو ادم بدی هستی

چون برام پیش اومده بهت میگم عزیزم

انشاالله که همیشه دلت خوش باشه وباشادی روز افزون کنار همسرت عاشقانه هاتون رو سپری کنید

اولش انقدر کوتاه نیا که وقتی صبرت تموم بشه وصدات دربیاد فکر کنن حق به جانب خودشونه و تو ادم بدی هستی ...

چشم ممنون عزیزم❤

بالاخره ازدواج کردی

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
2706