2726
عنوان

خواهرشوهر

926 بازدید | 36 پست

امشب شوهرم اومددنبالم بریم بیرون خواهرشوهرمم بودبعدش تازه دوستشم آورده بود😐دلم میخاس دوستشوخفه کنم

خدایاهرکسی که این امضارومیخونه همین الان یهویی اون اتفاقی که ازته دلش آرزوداره بیوفته واسش🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرتون باید اینو یاد بگیره ک توی حریم خصوصی شما.. چ خونه چ دور زدن بیرون بدون هماهنگی با شما کسی رو دعوت نکنه... همچنین خود شما

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
2728
شوهرتون باید اینو یاد بگیره ک توی حریم خصوصی شما.. چ خونه چ دور زدن بیرون بدون هماهنگی با شما کسی رو ...

تقصیرخواهربیشعورشه😐

خدایاهرکسی که این امضارومیخونه همین الان یهویی اون اتفاقی که ازته دلش آرزوداره بیوفته واسش🙏
اروم باش دقیقا چی ناراحتت کرد وچه جور بود حالت بهتر بود

قاعدتانبایددوستش میبود

از حالا جلو خواهرشوهرتو بگیر،وگرنه کم کم وارد زندگیت میشه،اتفاقی که برا من افتاد

رابطمون خوبه باهم نمیدونم چراامشب دلم میخاس خفش کنم

مگه دوستش چه جوری بود چندسالشونه احتمالا یه عالمه قر اومده برای شوهرت🤢

۲۰سالشونه وبی حجاب😐

رابطمون خوبه باهم نمیدونم چراامشب دلم میخاس خفش کنم

منم رابطم با خواهرشوهرم خوب بود،هر جا می خواستیم بریم به شوهرم میگفتم بزار خواهرتم بیاد،سعی کردم هواشو داشته باشم،ولی بعد فهمیدم چه اشتباهی کردم

خسته ام مثل زمانی که نیستی ، آه که تو همیشه همانی که نیستی...
2706