2726
عنوان

دروغگو

| مشاهده متن کامل بحث + 668 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مشکلتون چیه چند سالتونه؟

روزی به دخترم خواهم گفت اگر خواستی ازدواج کنی با مردی ازدواج کن که به جای مهمانی های احمقانه که مردان در یک طرف جمع میشوند و از سیاست و کار و فوتبال میگویند و زنان در طرفی دیگر جمع میشوند از مانیکور و انواع رژیم غذایی و جک ها و...صحبت میکنند تو را به دوچرخه سواری، کوهنوردی، تئاتر، کنسرت رفتن، به فیلم دیدن شعر و کتاب خواندن کافه رفتن و شب گردی های بی هوا سفر های بی هوا با کوله پشتی و عکاسی و نقاشی و سر به سر هم گذاشتن و دیوانه بازی هایی که...از از این دست زند. و آنقدر به با تو بودن ایمان داشته باشد که به تو احساس رفیق بودن بدهد نه تنها احساس زن بودن طوری که تمام دنیا به رفاقت و رابطه تان حسودی شان شود آن وقت شاید زمان مناسبی رسیده که تن به ازدواج دهی  وگرنه هیچ گاه به ذهن زیبایت خطور نکند که آرامش را در میان دست هایی خواهی یافت که تو را فقط زن میداند زن...
خب کاش نمیدادی .الان حق صیغه با زنه.یعنی اگه سند داشتی می‌تونستی راحت همین الان بدون اون جدا میشدی .

من که ۱۸ سالمه هیچی از اینا نمیدونم  و اینکه عقد کردیم محضری 

صیغه نیستیم و سند هم یه بار دعوامون شد قرار بود جداشیم الان دست خودش بود مثلا بره وکیل بگیره که هیچی نکرد

خوایا خودت مواظب دخترم باش❤
من که ۱۸ سالمه هیچی از اینا نمیدونم  و اینکه عقد کردیم محضری  صیغه نیستیم و سند هم یه بار ...

۱۲ سالگی عقد😭😭😭😭😭پدرومادراچرااینجورن😭😭😭😭😭

همونایی که خنده هاشون گوش فلکو کرمیکنه...همونایی هستن که صدای گریه های آرومشونو حتی بالشتشون نمیشنوه...💓❤💕💖💗💟
تاپیکای قبلتم دیدم اما فک کنم الان جداشی به نفعته تا پس فردا بابچه برگردی

خودمم به همین فکر میکنم.یه ماهه دیگه عروسیمه همه کاری کردم ولی با حرفای دیشبش دلم بدجوووووورررررررر ازش گرفته

خوایا خودت مواظب دخترم باش❤
2706