1874
1955
عنوان

دروغگو

592 بازدید | 80 پست

باهم دعوامون شده 

حالم ازش بهم میخوره 

خیلی اشغاله 

نامزدم رو میگم 

همش حرفای چرت و پرت میگه 

میگه بیا طلاق بگیریم ولی سند رو نمیاره الانم ببینین چه گفت ولی انجام نداد

از قـول مـن بـه خـدا بگـویید، تـورا قـسـم بـه عـظمـت اسـمان هـا، سـری بـه زمـین بـزن....

چند وقته عقدین؟

به امیده روز های خوش زندگیم ❤️ (متعهد💍) برگریزان دلم رانوبهاری آرزوست    هی جیگیلی 💃جیگیلی 💃جیگیلی 💃اخماتو وا کن..😐😉😋🌈    χخواستم آرزو کنمـ   خداگــفتـ بشین سرجات  تو خودت آرزوی خیلیایی🤕🥴😝😎

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

اخه چرا 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍

بنظرم خطشو در میاوردی بفهمه برات مهم نیست 

مظلوم ترین زن دنیا اونیه که هیچ آرامشی در کنار شوهرش نداره اما بخاطر بچشش تحمل میکنه....😔😔😔😔 خیلی حالم بده بچه ها...مرگ شوهرم  و میخام...مرد شکاکی که بخاطر این که بچه تا ساعت دو شب بیداره منو کتک میزنه...مردی که از نظرش فقط من مقصرم...مردی که هر اتفاقی میفته منو خراب میدونه...انقد بی پناهم که از ایندم میترسم..‌دلم میخاد فرار کنم اما کجا برم...میترسم...خدایا یه چی بگم...دنیات ارزش نداشت  که بخاطرش مادرم برا دنیا اوردنم درد بکشه...خدایاااا چیکار میکنی با دل من...خدایا نگاهم کن میدونی چقد داغونم...از این زندان نجاتم بده.....خدایااااااااااا 😭😭😭😭حال من بدبخت خیلی بده
1967
1974

مشکلتون چیه چند سالتونه؟

روزی به دخترم خواهم گفت اگر خواستی ازدواج کنی با مردی ازدواج کن که به جای مهمانی های احمقانه که مردان در یک طرف جمع میشوند و از سیاست و کار و فوتبال میگویند و زنان در طرفی دیگر جمع میشوند از مانیکور و انواع رژیم غذایی و جک ها و...صحبت میکنند تو را به دوچرخه سواری، کوهنوردی، تئاتر، کنسرت رفتن، به فیلم دیدن شعر و کتاب خواندن کافه رفتن و شب گردی های بی هوا سفر های بی هوا با کوله پشتی و عکاسی و نقاشی و سر به سر هم گذاشتن و دیوانه بازی هایی که...از از این دست زند. و آنقدر به با تو بودن ایمان داشته باشد که به تو احساس رفیق بودن بدهد نه تنها احساس زن بودن طوری که تمام دنیا به رفاقت و رابطه تان حسودی شان شود آن وقت شاید زمان مناسبی رسیده که تن به ازدواج دهی  وگرنه هیچ گاه به ذهن زیبایت خطور نکند که آرامش را در میان دست هایی خواهی یافت که تو را فقط زن میداند زن...
1718