2733
2734
عنوان

مامانم میگه واسه شوهری خودتو کشتی

11819 بازدید | 280 پست

امروز بابام زود اومد سراغم من کار داشتم نتونستم انجام بدم رسیدیم خونه گفتم تو چرا هرروز زود میایی سراغم من خوشم نمیاد بیام توی این خونه دوست دارم فقط سرکار باشم بعد گفتم اون بقیه قرض منم پس بده میخوام قسطمو بدم مامانم گفت چته ترشیده من پولا رو خرج کردم هفته اینده میدم بهت گفتم من کجام ترشیده ست هرماه خواستگار دارم بخاطر شما موندم همه بهم میگن چرا مجردی؟ من چطور بگم خانوادم اشغالن

میگه خودتو واسه شوهر کشتی گفتم هرچی باشه خونه شوهر بهتر از پیش توعه اونجا حداقل ریخت نحس تورا نمی بینم ارامش دارم اگر شوهر بد بود خواهرای تو خودشون واسه شوهر نمی کشتن هرروز جادو جنبل میگرفتن تا شوهر کنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوشبحالت هرماه خاستگار داری 

من بدبخت ک هیچ

✿●✿ازت مچـکرم دیوونه ی من از اینکه چشم به این دنیا گشودی✿●✿از اینکه پا تو زندگیم گذاشتی از اینکه پا به پام همیشہ بودی✿●✿ازت ممنونم ای تنهای عاشق که یادم دادی دستاتو بگیرم✿●✿اجازه دادی با تو همنشین شم تو جون دادی به این احساس پیرم               کسی جز تو تو قلبم جا نمیشه تو پای عشقو به قلبم کشیدی تونستی با بد و خوبم بسازی تو طعم سختیو با من چشیدی تو یادم دادی با چشمام بخندم به اون روزای تلخم بر نگردم از این ناراحتم کم با تو بودم باید زودتر تو رو پیدا می کردم از این ناراحتم کم با تو بودم شبای بی تو من بی خواب میشم کسی هم اسم تو هر جا که باشه مث پروانه ها بی تاب میشم ازت مچــکرم دیوونه ی من ازت مچــکرم دیوونه ی من❤

چقدر زیبا با خونوادت صحبت میکنی

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2738

مکالمه بین شما و مادرتون بود؟😢

یه روزی تو بچگیامون رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدانیم آخرین بار بوده 😢 کی فکرشو میکرد یه روزی با آدمهایی حرف بزنیم که شاید تا آخر عمرمون حتی نبینیمشون😍 ستاره مامان کیوانم🐣ستی 77سابقم
2706