2737
2734

قبلش بگم من مسافر نیستم 

شوهرم قزوین کار داره برا نصب اشپزخونه میخواد بره چون کارش طول میکشه تا ساعت سه چهار صبح طول میکشه 

به خاطر همین منم باهاش اومدم چون میترسم شبا تو خونه تنها باشم و قراره تو ماشین بشینم و شوهرم بره سرکار 

ولی واقعا میخوام بدونم چرا انقدر شلوغه؟؟

یعنی همه دارن میرن مسافرت؟؟؟؟

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خاک برسرشون کثافت ها همین بی شعورها باعث میشن امار کشته شده ها میره بالا بخدا حق الناسه

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
تو خونه می‌ترسی بعد نصف شب میخای بشینی تو ماشین اون همه منتظر شوهرت؟ 😕

خب شوهرم میاد بهم سر میزنه 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2738
خاک برسرشون کثافت ها همین بی شعورها باعث میشن امار کشته شده ها میره بالا بخدا حق الناسه

👌👌

اره دیگه بازاریا دارن میرن مسافرت و کسایی که شغلشون تعطیل شده این دوهفتع میرن مسافرت 😵

دو هفته؟؟

2706