1874
1959
عنوان

چرا اینجور میکنه

186 بازدید | 33 پست

از نامزدم میخام جدا شم قرار بود مدارکش و سند ازواج بیاره برای وکیل میخام 

دیشب بهش گفتم گفت باشه خودم پول وکیل هم میدم ولی الان هرکاری میکنم بهونه میاره نمیاره

از قـول مـن بـه خـدا بگـویید، تـورا قـسـم بـه عـظمـت اسـمان هـا، سـری بـه زمـین بـزن....

گعتی بهش بالاخره؟

ببین من اخلاق همسرتو قشششنگ میدونم اولش از سر لجبازی قبول میکنه بعدش دلش نمیاد اذیت مبکنه

گروه نارنجی🙋‍♀️وزن شروع۱۰۸🙆‍♀️وزن شروع چالش پاییز ۸۸🙆‍♀️وزن فعلی ۸۳🙆‍♀️هدف اول۹۵✔🙆‍♀️هدف دوم ۸۷✔🙆‍♀️هدف سوم ۸۳✔🙆‍♀️هدف چهارم۷۹🙆‍♀️هدف پنجم ۷۵🙆‍♀️هدف نهایی ۷۰🙆‍♀️یا خدا چقد هدف دارم 😂😁کمکم کن خدا جونم🙆‍♀️تاپیک الهه جونم.به خاطر سلامتیم حتتتتما خوش اندام میشم من میتونم💪💪💪🙆‍♀️قدمم بگم مشغول الذمه نشم ۱۷۸😂

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983
گعتی بهش بالاخره؟ ببین من اخلاق همسرتو قشششنگ میدونم اولش از سر لجبازی قبول میکنه بعدش دلش نمیاد اذ ...

از قـول مـن بـه خـدا بگـویید، تـورا قـسـم بـه عـظمـت اسـمان هـا، سـری بـه زمـین بـزن....
خب دوستت داره نمیخواد جدابشه

اشغاله بهم میگفت تو فکر پسرای مردمی

بهم میگفت بی ابرویی

با مشت بهم زد 

اینا ها دوست داشتنه؟

گعتی بهش بالاخره؟ ببین من اخلاق همسرتو قشششنگ میدونم اولش از سر لجبازی قبول میکنه بعدش دلش نمیاد اذ ...

ببین بهشم گفتم حالم ازش بهم میخوره  

قرار طلاق هم گزاشتیم

1967

قششنگ میدونستم اینجوری نوشته.میگم اخلاقشو میدونم لنگه شوهر منه.یه چیزی پرونده جدی بشه پا پس میکشه اذیت میکنه

گروه نارنجی🙋‍♀️وزن شروع۱۰۸🙆‍♀️وزن شروع چالش پاییز ۸۸🙆‍♀️وزن فعلی ۸۳🙆‍♀️هدف اول۹۵✔🙆‍♀️هدف دوم ۸۷✔🙆‍♀️هدف سوم ۸۳✔🙆‍♀️هدف چهارم۷۹🙆‍♀️هدف پنجم ۷۵🙆‍♀️هدف نهایی ۷۰🙆‍♀️یا خدا چقد هدف دارم 😂😁کمکم کن خدا جونم🙆‍♀️تاپیک الهه جونم.به خاطر سلامتیم حتتتتما خوش اندام میشم من میتونم💪💪💪🙆‍♀️قدمم بگم مشغول الذمه نشم ۱۷۸😂
قششنگ میدونستم اینجوری نوشته.میگم اخلاقشو میدونم لنگه شوهر منه.یه چیزی پرونده جدی بشه پا پس میکشه اذ ...

ببین اینجوری حرف میزنه انگار مشکل منه

قششنگ میدونستم اینجوری نوشته.میگم اخلاقشو میدونم لنگه شوهر منه.یه چیزی پرونده جدی بشه پا پس میکشه اذ ...

چیکار کنم به نظرت 

حالم ازش بهم میخوره 

عروسیمه ماهه دیگه 

میخام بزنم زیر همه چیز

ببین اینجوری حرف میزنه انگار مشکل منه

اره میدونم درکت میکنم

شوهر منم همینه تهمت میزنه آمار میدی به مردم بعدشم میگه تو مشکل داری من سالمم میخوای جداشیم به دردمن نمیخوری.بعد که میگم اوکی جداشیم میزنه زیرش

1974
نه  میخواد اذیتت کنه احتمالا

یه ماهه دیگه عروسیمه 

همه وسایلام اماده هس

ولی میخام بزنم زیر همه چی 

من نمیتونم دیگه نگاش کنم چه برسه باهاش باشم

اره میدونم درکت میکنم شوهر منم همینه تهمت میزنه آمار میدی به مردم بعدشم میگه تو مشکل داری من سالمم ...

چیکار کنم؟ 

تو با شوهرت چیکار میکنی؟

یه ماهه دیگه عروسیمه  همه وسایلام اماده هس ولی میخام بزنم زیر همه چی  من نمیتونم دیگه ن ...

عزیزم مشکلتون چیه؟؟

صوتهای پرتو اعلم گوش کن داخل تل سرچ کح ببین فوق العادست اونجا اشکال کارتونو میفهمی

🍀🌼🌹🍀🌼🌹🍀🌼🌹🍀🌼🌹
عزیزم مشکلتون چیه؟؟ صوتهای پرتو اعلم گوش کن داخل تل سرچ کح ببین فوق العادست اونجا اشکال کارتونو میف ...

ببین یه جوریه 

یهو خیلی خوبه

یهو میشه پست ترین موجود دنیا

عزیزم مشکلتون چیه؟؟ صوتهای پرتو اعلم گوش کن داخل تل سرچ کح ببین فوق العادست اونجا اشکال کارتونو میف ...

دیشب دعوامون شد این حرفا که زد .الان دیگه به شدت ازش متنفرم 

1718