2737
2734

سلام خانما من زایمانم آذرماه هس. و طبیعی هس ان شاءالله.

دکترم گف بخاطر کرونا اسپینال و اپیدورال انجام نمیشه.

روش تنس رو پیشنهاد کرد

کسی تجربه ای داره؟ 

خانمای ک جدیدا طبیعی زایمان کردین از چه روشی استفاده کردین؟ آیا زایمانتون فیزیولوژیک بود؟ من بیمارستان خصوصی میزم ماما خصوصی هم بگیرم؟ 

راستی بیمه تکمیلی هزینه ماما خصوصی هم میده؟ 

توی یک وسیله ای هس ب کمر میبندن و از طریق امواج الکتریکی باعث کاهش درد میشه در واقع یک روش فیزیکی هس بدون هیچ مداخله دارویی 

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟

این روش رو که تابحال نشنیده بودم، اما ماماخصوصی حتما بگیر👌👌👌 علاوه بر اینکه دلگرم میشی و خیالت راحته، دیگه کسی هم جرات نمیکنه به بهانه ی مامای شیفت بودن هردم بیاد معاینه ت کنه، بیمه تکمیلی دانا که هزینه ماماخصوصی رو نمیده، باید تعرفه های بیمه تونو نگاه کنی عزیزم

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

عزیزم هیچ بیمه ای هزینه ی مامای همراهو نمیده اما حتما بگیر. خیلی ارزشمنده. 

من از خیلی ها می‌شنیدم که میگفتن ما زایمان بی درد و اپیدورال نمیخوایم، همون پولو میدیم به ماما همراه بهتره. و واقعا هم همینطوره. 

واسه من که خیلی خوب بود و کمک کرد بهم. 

از اون طرف هم مدام با خانواده ت که بیرون زایشگاه منتظرن در ارتباطه و خبر حالتو بهشون میده. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم هیچ بیمه ای هزینه ی مامای همراهو نمیده اما حتما بگیر. خیلی ارزشمنده.  من از خیلی ها می‌ش ...

چه خوب .

مرسی گفتی 

2731
این روش رو که تابحال نشنیده بودم، اما ماماخصوصی حتما بگیر👌👌👌 علاوه بر اینکه دلگرم میشی و خیالت را ...

خدا رو شکر 

پس حتما میگیرم 

چه خوب . مرسی گفتی 

شما همسرت حتی نمیتونه به ارگاسم برسونه شمارو میل جنسی نداره 

ولی ماشالا خوب بلده ازدرامد شما استفاده کنه چون کارمنده و نمیتونه عالی تامین کنه و کار کردن شما شده وظیفه 

ب چی این مرد دلت خوشه

شما همسرت حتی نمیتونه به ارگاسم برسونه شمارو میل جنسی نداره  ولی ماشالا خوب بلده ازدرامد شما ا ...

وا 🤐

مگه همه چیر فقط جنسیه

2738
پس واسه چی ادم ازدواج میکنه  لابد توقع داره با این شرایطش ک نه میتونه تامین مالی کنه نه تامین ...

وا 

ب تو چه فضولچه

دلم میسوزه ک زنها چقدر بدبختن و تن ب بدبختی میدن حاضرن پول ب شوهر بدن ولی حتی ب نیازشون توجه‌نمیشه

دلت برا خودت بسوزه عنچوچک خانم