2726

دوتا بچه هام ابتداین وشوهرمم تمام روز خونس خونمونم کوچیکه  وبدون حیاط عصرها افسردگی میگیرم که احساس میکنم مردن تنها راه نجاتمه

بایدحوصله کنی

به نام خدا 😊 الهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم                                                                                              مادرم تو فقط بخند من برایت پروانه میشوم وتا آخرعمرم دور سرت میگردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهرت چرا خونس؟

گروه زرد  امروز یکشنبه ۹۹/۱۲/۱۷  قد ۱۶۳ ،،،وزن اولیه ۸۱ ،،،وزن هدف ۶۶ ،،،وزن فعلی ۸۱    هرچیز که در جستن آنی ،آنی... از تو فقط یکی تو دنیا هست پس سعی کن همیشه بهترین باشی

دو ماه مملکتمون رو تعطیل کردن ما هر دو شاغل بودیم از خونه کار میکردیم با دو تا بچه یکی دبستانی یکی اون موقع ۹ ماهه تمام مدتم کار سخت داشتیم یا جلسه مصیبتی بود که شب میشد بیهوش دو تامون میفتادیم داغون شدیم . تو سه هیچ جلویی لااقل دغدغه کار و مسولیت بیرون نداری با بچه هات وقت بگذرون.

میخوام بدونم شما شرایطمن وداشتین چطوری مدیریت میکردین

از زندگیم و شوهرم و بچه هام لذت میبردم...

خیلیا حسرت دارن یه ازدواج خوب  و بچه رو دارن

با بچه هات بازی کن کتاب بخون.همگی باهم دمنوش بخورید میوه براهم پوست بکنید برید بیرون با ماشین یه چرخی بزنید هرکاری دوست داری و ازش لذت میبری رو انجام بده

دو ماه مملکتمون رو تعطیل کردن ما هر دو شاغل بودیم از خونه کار میکردیم با دو تا بچه یکی دبستانی یکی ا ...

خدای ارزوی به دلم مونده دلم تاول زده که ای کاش کارمند بودم کاش بیرون کار میکردم حداقل دوتومن پول کف دستم میچسبید اینطوری فقط در نقش کوزتم

2706