2703
2553

اگه برای پسر یا داداشتون برین خواستگاری و همه چی دختر و خانواده اش عالی باشه ولی دختر ۱ عقد ناموفق ۱ ساله داشته باشه ولی باکره باشه ، قبول میکنین ؟ به نظرتون جنس مخالف چی؟ یعنی پسر یا داداشتون قبول میکنن؟

دلیل هم بگین لطفا 

مطمئنا همه میگین اره ولی راستشو بگین

یا رقیه

والا من به شخصه مشکلی ندارم.ولی خانواده م مشکل دارن.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

بستگی به من نداره بستگی به داداشم داره اگر اون خونواده و متانت اون دختر مورد قبول باشه شاید آره اما آدم تو شرایط نباشه نمیتونه قطعی بگه 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

برامون اهمیتی نداره 

اتفاقا خاستگاری یه دختری رفتیم که به مدت طولانی عقد بودن بعد خود دختره به برادرم گفته بود که باکره نیست 

برادزم گفته بود مشکلی نداره 

ولی بخاطر مسائل اخلاقی دختره به هم خورد 

من قبلنم گفتم، اگر آدمای با فرهنگ و با شخصیت و اصیلی باشن، باکره هم نباشه مهم نیست

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2706