1874
1959

اگه برای پسر یا داداشتون برین خواستگاری و همه چی دختر و خانواده اش عالی باشه ولی دختر ۱ عقد ناموفق ۱ ساله داشته باشه ولی باکره باشه ، قبول میکنین ؟ به نظرتون جنس مخالف چی؟ یعنی پسر یا داداشتون قبول میکنن؟

دلیل هم بگین لطفا 

مطمئنا همه میگین اره ولی راستشو بگین

والا من به شخصه مشکلی ندارم.ولی خانواده م مشکل دارن.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965
1967

برامون اهمیتی نداره 

اتفاقا خاستگاری یه دختری رفتیم که به مدت طولانی عقد بودن بعد خود دختره به برادرم گفته بود که باکره نیست 

برادزم گفته بود مشکلی نداره 

ولی بخاطر مسائل اخلاقی دختره به هم خورد 

ببین عشق اتفاق خوبیه برای هر آدمی چون وجودش اینجوری میشه که تو در یک جهانی به سر میبری که بازنده و برنده نداره تو میفهمی که این رابطه ممکنه انتهاش به هیچ برسه ولی این کتاب هرچقدر قطور تر میشه زیبا تر میشه عشق تنها خاصیتش اینه که هر چقدرم کش پیدا کنه مهم نیست تهش چی میشه مهم اینه کتاب زندگیت یک ذره قطور تر میشه

من قبلنم گفتم، اگر آدمای با فرهنگ و با شخصیت و اصیلی باشن، باکره هم نباشه مهم نیست

من بمیرم بمونم تهش عاشقم      این تو، این حسم، این عشقم، این منطقم      تا تو باشی همینم
1976
1718