2733
2734

اگ اره کی بوده و واکنش بقیه چی بوده 

اگ‌کسی بعدش میاد از موضوع همین اللن بهتره بره بیرون 

اگ کسی خدش میخاد بگ لطف کنه بره بیرون😐🍫🍓💜

بوس😁💖

میوو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آره یه دختر بود تودبیرستان باهاش آشنا شدم خدا شاهده بدون عمل بدون آرایش ،یعنی دلت نمیومد نگاش کنی اینقدرزیبابود اسمش سمیرابود یعنی یه چیزی میگم یه چیزی می‌شنوی.اخرش بود

شهر از دور قشنگه......آدماش از دورتر.......
2738

اره.ی دختری بود فک کنم سال 79 .من کلاس اول دبیرستان بودم شیفت صبح اون شیفت ظهر بود میومد کلاس ما.من هنوز بعد از این همه سال به زیبایی اون ندیدم.دهنت باز میموند نگاش میکردی.یعنی مهلقا ایشواریا هرکسی کهدفک کنی میزاشت تو جیبش از زیبایی.فوق العاده بود.یادمه پسرا دم در مدرسمون صف میکشیدن ببیننش فقط.خیلی خاص بود

بخدا هرکی منو میبینه زل میزنه تو صورتم 

حتی ی بار ت فروشگاه مدیرش اومد گفت کسی از اون سمت وارد نشه بعد من گفتم پووف پسره(همون مدیره)ب اونا دستور داد گف بزارید ایشون بره 

بعد اون کار کنه گف نمیدونم چرا فرق میذارن

بخدا هرکی منو میبینه زل میزنه تو صورتم  حتی ی بار ت فروشگاه مدیرش اومد گفت کسی از اون سمت وارد ...

عکس

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻
2706