موضوع بحث

تجربیات رژیم 15 روزه کانادایی

26271 بازدید | 24 پست
دوستای عزیزی که از این رژیم استفاده کردن میشه تجربیاتشون رو بگن ؟

چقدر وزن کم کردین ؟ عوارضی بعد از رژیم داشتین یا نه ؟

خلاصه از هر گونه راهنمایی دریغ نکنین
ممنون
1394/07/14
|
01:55
عزیز دلم من پارسال با خواهرم رژیم را گرفتیم باید دقیقا مثل خود رژیم بگیری وگرنه فقط بدن خودت را اذیت می کنی این رژیم برای متابولیسم بدن است من 5 کیلو کم کردم چون قبلش رژیم بودم و خواهرم 8 کیلو ولی واقعا دوبار نمی شه این رژیم را گرفت منخواهرم بعدش دوباره تلاش کردیم ولی توی هفته اول دیگه بدنت تحمل رژیم را نداره و ضعف می کنی
تلاش کن تو زندگی مثل درختی باشی که اگه کسی بهت لگد زد"شکوفه "بارونش کنی...!

تخفیف 30 هزار تومانی دیجی کالا برای کاربران نی نی سایت

تاریخ اعتبار تا 20 آبان 96

فرصت طلایی برای کاربران نی نی سایت. برای دریافت کد تخفیف از دیجی کالا اینجا را کلیک کنید

راستی یادم رفت بگم اگر توی رژیم گرفتن اراده نداری شروع نکن چون جاریم بعد از ما گرفت نتونست سختیش را تحمل کن ول کرد و تا یک مدت هر چی رژیم گرفت دیگه وزن کم نکرد و یک مدت هم درد معده داشت
من از هر کسی شنیدم وتوی توضیحاتش خوندم گفته دقیقا همان مقدار را باید خورد من دقیقاسر موقع همه چیز را خوردم چون رژیم سختی است ولی حواست به مقدار باشه
سلام میشه به منم دعوتنامه بدین مرسی
خدایا آغوشت را امشب به من میدهی؟
برای گفتن!چیزی ندارم... اما برای شنیدن حرفهای تو گوش بسیار...میشود من بغض کنم تو بگویی: مگر خدایت نباشد که تو اینگونه بغض کنی ....میشود من بگویم خدایا ؟ تو بگویی: جان دلم....
سلام.منم روز 12 هستم.سایزم خیلی کم شده.وزنمم بین3_4...چون پریود شدم،نمیدونم دقیق....دوباره هم میخوام پشت سرش بگیرم.واسه منم دعوتنامه بدین اگه ممکنه.مرسی.
این یک جنون منطقیست که میخواهمت هنوز.......حسی به غیر عاشقیست که میخواهمت هنوز....