1874
1955
عنوان

اشغال لجن

683 بازدید | 60 پست

نامزد اشغال لجنم گفت تو فکر جونای مردمی

الهی که به حق امام حسین خدا بزنتش

شب بهم گفت این حرفو ،یه دقیقه هم از ذهنم بیرون نمیره 

به قران دلم میخاست قرص برنج داشتم همین الان میخوردم راحت شم 

الهیی که خدا از سرش نگذره

از قـول مـن بـه خـدا بگـویید، تـورا قـسـم بـه عـظمـت اسـمان هـا، سـری بـه زمـین بـزن....

ببخشید یعنی چی؟

میشه برای آرامش دل خواهرم و حل شدن مشکلات زندگیش صلوات بفرستید یا به روش دین خودتون دعا کنید امیدوارم به هر چی میخواید برسید🌹❤️  که رمز ماست ایستاده مردن.....وظیفه حکومت یک کشور به بهشت بردن مردم نیست بلکه استفاده صحیح از منابع کشور جهت رفع فقر و ایجاد رفاه برای شهروندانش است...دکتر مصدق

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

هعیییییی روزگار😔😔😔😔

دلت که شکست سرت را بگیر بالا! تلافی نکن،فریاد نزن،شرمگین نباش.حواست باشد دل شکسته گوشه هایش تیز است...مبادا که دل و دست آدمی را که روزی دلدارت بود زخمی کنی😔مبادا که فراموش کنی،روزی شادیش آرزویت بود...صبور باش و ساکت.بغضت را پنهان کن،رنجت را پنهان تر!زمین گرد است!!!😔 خنده ی تلخ من از گریه غم انگیز تر است کارم از گریه گذشته است به آن میخندم!!!!!
1967

باید بفهمیم علتش چی بوده؟ 

درباره اسم کاربریم :هرچی میذاشتم قبول نمی‌کرد گفتم یه هوو بزارم ببینم قبول میکنه 🤔درکمال ناباوری قبول کرد☹️☹️گفتم چیکارکنم ازحالت هوووی دربیاد دست به دامن کُره ای هاشدم دیدم یکی هست اسمش هوووه 🤣🤣عکسشوگذاشتم دیگه😝😜😜

خودتو بکشی اون میره یه نامزد جدید میگیره 

به جاش اونو بکش

زندگی مثل فکر کردن تو دستشویی ميمونه،فكرهای قشنگی تو سرت داری اما در واقع در حال ریدنی.                                                                                                                                                                                                                                                                         My only love is johnny depp
1976

اگه عقد نیستی بهم بزن

مثل من نکن بعد راه برگشت نداری😔

دلت که شکست سرت را بگیر بالا! تلافی نکن،فریاد نزن،شرمگین نباش.حواست باشد دل شکسته گوشه هایش تیز است...مبادا که دل و دست آدمی را که روزی دلدارت بود زخمی کنی😔مبادا که فراموش کنی،روزی شادیش آرزویت بود...صبور باش و ساکت.بغضت را پنهان کن،رنجت را پنهان تر!زمین گرد است!!!😔 خنده ی تلخ من از گریه غم انگیز تر است کارم از گریه گذشته است به آن میخندم!!!!!
1718