2733
2734
عنوان

حس میکنم خوشبخت نیستم ....

275 بازدید | 13 پست

ی چیزی تو زندگیم کمه 

نمیدونم چی 

شوهرم خوبه مهربونه کاریه خسیس نیس محبت کلامی و اینا داره 

همه زندگیم در حد نرماله و چیزی کم ندارم 

ولی حس خوبی ندارم 

احساس خوشبختی نمیکنم 

چرا؟

کیا مث منن ؟

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من کلا هیچکدوم از اینا رو ندارم خوشبخت هم نیستم با تشکر

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤   راستی :پرفایلم یکی از آروزهامه اگه دوست داشتی واسم دعا کن بهش برسم و کنکور سراسری فرهنگیان قبول بشم  دوست خوبم   خانم معلم آینده  👩‍🏫  قول میدم واسه دانش آموزهام ی معلم خوب و مهربون باشم❤
2738

حالم بده 

حتی نمیدونم چرا 

چرا اینجوریم 

اگه این لحظه بمیرمم برام مهم نیس و با جون دل میپذیرمش 

خسته ام فک میکنم دیگه دنیا جای زندگی نیس 

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 

ما بی نهایت طلبیم،و جز با بی نهایت آرام نمیشیم.

حاصل عمر همان بود که با دوست گذشت

باقی همه بی حاصلی و بوالهوسی است

عزیزم عزیز،ما خود واقعیمون رو رها کردیم.

این دل گرفتن شما ،یک شروعِ جدیده ،یک موهبت هست تا از دنیا فاصله بگیری.

صوت های استاد من که با موضوعات خیلی زیادی تو کانالشون وجود داره،همون حقیقتی هست که انسانهای زیادی گُمش کردند و از نداشتنش رنج میبرند.

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂