2726
عنوان

❤️چالش جمله ی انگیزشی ❤️

6530 بازدید | 132 پست

سلام

فکر کنید من یه آدم بی انگیزه هستم با چند کیلو اضافه وزن که اراده ندارم کمش کنم لطفا اینجا برام یه جمله ، کلمه ، متن یا هر چیزی که فکر میکنید بهم انگیزه میده بنویسید 

این تاپیک به عنوان یک تاپیک مفید با متن های انگیزشی شما مهربونا می مونه برای کسایی که برای شروع رژیم انگیزه و اراده ندارن و لینکش تو چالش های کاهش وزن قرار میگیره 

اگه متن ها کپی نباشن و از دل براومده باشن خیلی دلنشین تره  

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

به خدا توکل کن. تو عروسک نیستی. اختیار بدنت رو داری و میتونی چربی ها رو آب کنی.

به عنوان یک دکتر شوخی شوخی تو تاپیک ها براتون تجویز میکنم. مثل: به عنوان یک دکتر برات صبر تجویز میکنم. یعنی دکتر واقعی نیستم من رو به اشتباه دکتر معرفی نکنید.                                              حالا که تا اینجا برای خوندن امضام اومدی و دیدی تنها متن مخصوص به تو همینه: ای کسی که این اما را میخوانی عجب آدم ساده ای هستی. این زنجیره رو ادامه بده و پست من رو ریپلای کن و راجب امضام چیز میز بگو تا شخص دیگری بیاد و متن مخصوص خودش رو ببینه.                              تیکر از تخم بیرون اومدن جوجه های بلدرچین هام هست. باردار نیستم
به خدا توکل کن. تو عروسک نیستی. اختیار بدنت رو داری و میتونی چربی ها رو آب کنی.

😍👍🏼😘

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چند تا فایل توی تلگرام دارم 

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
2728

دختر.. به خودت بیا.. چرا با تنبلی  و‌پرخوری کردن، خودتوو از لباسای قشنگ،  محروم میکنی..  یه بار واسه همیشه سبک زندگیت را عوض کن ‌‌تا به اندامی که میخواهی برسی💪💪💪💪

استاد تغییر باش ،، نه قربانی تقدیر....❤️

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
من چند تا فایل توی تلگرام دارم 

ممنون میشم اگه متنی دارید اینجا بزارید چون قراره برای بچه های تاپیک رژیم انگیزه باشه این تاپیک 🌸

به خودت اجازه نده که فقط بخوری و بخوابی **

اگراسترس داری و بی حوصله هستی ورزش کن

اجازه بده تمرین کردن استرس تو ازبین ببره نه غذا خوردن

💙💙💙💙💙💙گروه آبی 💙 💙💙💙💙💙(وزن شروع 95)(,وزن فعلی74)💞💞💕 سرگروه مهربونم آسنات99💓💕💞در حال حاضر برای مدتی تثبیت هستم‌

شرم‌کن.. حیاا کن..چربی را رها کن✊✊✊✊✊

از خدا نمیترسی.. از چربی هات بترس🥴

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
دختر.. به خودت بیا.. چرا با تنبلی  و‌پرخوری کردن، خودتوو از لباسای قشنگ،  محروم ...

😍😍👍🏼❤️

به خودت اجازه نده که فقط بخوری و بخوابی ** اگراسترس داری و بی حوصله هستی ورزش کن اجازه بده تمرین ک ...

😍😍👍🏼❤️

شرم‌کن.. حیاا کن..چربی را رها کن✊✊✊✊✊  از خدا نمیترسی.. از چربی هات بترس🥴

😂😂👍🏼❤️

😂😂👍🏼❤️

😂😂😂😂

به این فک کن که هر لباسی بخوای سایزت میشه و بهت میاد🤩و اینکه اگه چاق باشی ممکنه بهت بخندن😶

تمام جانو تنم را بکش در آغوشت،مرا که طاقت یک پیرهن جدایی نیست🥰میشه برا حاجتم صلوات بفرستین😘
2706