2737
2734
عنوان

اولین سالگرد ازدواج

318 بازدید | 23 پست

امروز اولین سالگرد عروسیمونه ولی ن میتونیم بیرون بریم ن جشن بگیریم خدایا تا کی این مریضی لعنتی ادامه داره😔

حتی ماه عسلم نتونستیم بریم هنوز دیگه واقعا از تحمل خارجه فکر میکردم اولین سالگرد و خیلی قشنگ با ی جشن قشنگ میگیریم ولی الان چی فقط خودمون دو نفری😔

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

اتفاقا دونفری خیییییلی بهتره

ینی چی ک جشن بگیرید و اخرشم هزارتا حرف دربیارن

دوتایی ت خونه جشن بگیریدو حال کنید

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سخت نگیر  منم نتونستم اولین تولد یکسالگی پسرمو مفصل برگزار کنم سال دیگه انشالله

خداکنه مریضی نمونه تموم شه که سال دیگه اینطوری نشه😔

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

خب عزیزم یه شام خوشمزه درست کن کیک درست کن یه فیلم خوب ببنید خیلی کارا میشه کرد

کاش، هر دو به قول هایمان عمل می‌کردیم ،من برایت #آبنبآت_چوبی‌ می‌خریدم🍭تو برایم حلقه برلیان💍تو طعم عشق❤را میچشیدی و من،طعم تعلق را...

مناسبت های این مدلی عشقش ب دونفری بودنه 

سالگزد ازدواج ماهم خورد ب قرنطينه عید. 

خونرو تزئین کردیم شام دونفری پختیم و کیک. کادو هم انلاین خریده بودیم جفتمون. عالی بود

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738

این جشنا اصلش دونفریه دیگه نه با یه ملت  😐😐😐 حالا جدا از کرونا

یه شام و یه کیک و ژله و فیلم و اهنگ و شمع ارایی و یه شب رمانتیک 

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
اتفاقا دونفری خیییییلی بهتره ینی چی ک جشن بگیرید و اخرشم هزارتا حرف دربیارن دوتایی ت خونه جشن بگیر ...

دوستامون دورمون بودن کاش

توفکر سالگردی من میگم بتونم برم سرزندگیم داغ عروسیرم بذارم تودلم

همونایی که خنده هاشون گوش فلکو کرمیکنه...همونایی هستن که صدای گریه های آرومشونو حتی بالشتشون نمیشنوه...💓❤💕💖💗💟
شما سالگرد ازدواجت میخوای  من عروسی میخوام دلم میخواد زودتر برم سرزندگیم خسته شدم بخدا

ان شا الله زودتر این بلای نحس بره هممون راحت شیم

مناسبت های این مدلی عشقش ب دونفری بودنه  سالگزد ازدواج ماهم خورد ب قرنطينه عید.  خونرو ت ...

اره حتی میگم کاش میشد ی مسافرت سه روزه ی دونفری رفت😔

منم اولین سالگرد ازدواجم برج ۵بود هیچ کاری نکردیم بخدا دوتاچای ریختم با خرما خوردیم😂

غصه نخور کرونا بره آزادمیشیم هروز جشن میگیریم

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
2706