2737
2734
عنوان

خواهش میکنم بیاین تاپیکم🙏

58 بازدید | 13 پست

سلام خانوما کسی بوده آبسه مقعد داشته باشه؟چجوری درمان کرده توروخدا راهی بحزء عمل.دمنوشی چیزی.دکترم انتی بیوتیک داده ولی گفت خوب نشدی عمل.تازه یه هفته اس عمل فتق انجام دادم دردشو هنوز فراموش نکردم 😭😭😭باز این مریضی😭

هي نگيد'' يه روز خوب مياد باوركنيد همه روزاي خوبتون داره ميره...

تو وان آبگرم بشین

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
غیر این ؟

آب زیاد بخور، میوه تازه و کاهو زیاد مصرف کن، زیاد ی سرپا نمون... بازم میگم وقتت آزاد میشه برو تو وان آب گرم بشین، چیزایی نخور که یوبس بشی. برو عطاری پمادهای گیاهی بگیر

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
اسی جون عمل فتق چن روز بستری شدی ، خیلی درد داشتی

من فتق هرمی شکمی بود.هرمی شکمی خیلی درد داشت.

آب زیاد بخور، میوه تازه و کاهو زیاد مصرف کن، زیاد ی سرپا نمون... بازم میگم وقتت آزاد میشه برو تو وان ...

کسی رودیدین که خوب شده باشه به عمل نکشه من تازه عمل شدم نا ندارم بخدا

کسی رودیدین که خوب شده باشه به عمل نکشه من تازه عمل شدم نا ندارم بخدا

خاله همسرم هست، میگفتن دکتر بهشون گفته اگر جراحی کنید تضمینی  نمیدم که دوباره نشه، برگشت پذیر. 

بهترین راه کنترل ومراعات و دارو مصرف کردن. 

2738
خاله همسرم هست، میگفتن دکتر بهشون گفته اگر جراحی کنید تضمینی  نمیدم که دوباره نشه، برگشت پذیر.& ...

یعنی عمل نکرده؟چند وقته؟من از ظهر دارم گریه میکنم

یعنی عمل نکرده؟چند وقته؟من از ظهر دارم گریه میکنم

عمل نکرده، فکر کنم دو سه ماهی باشه... 

گریه نکن عزیزم، برو یه دکتر خوب فکر خودت باش.. ان شاالله که بدون نیاز به جراحی رفع میشه. 

عمل نکرده، فکر کنم دو سه ماهی باشه...  گریه نکن عزیزم، برو یه دکتر خوب فکر خودت باش.. ان شاالل ...

دوتا دکتر رفتم امروز.جراح عمومی قرص اینا داد گفت تا یکشنبه ببینم چی میشه.برام دعا کن به عمل نرسه

چن روز تو بیمارستان بستری شدی ، تو خونه چند روز استراحت کردی ، وای منم از فتق می ترسم

الهی عزیزم درکت میکنم.منم اگه ابسم خوب نشه عمل میشم از ظهر تا حالا آنقدر گریه کردم مردم بخدا.

چن روز تو بیمارستان بستری شدی ، تو خونه چند روز استراحت کردی ، وای منم از فتق می ترسم

یه شب نگه داشتن تو خونه ام ۱۰روزه دراز کشیده  الان اومدم خونه مامانم چندروز