2733
2739

دختر من پنج سال و نیمه اشه و جدیدا یکی از دندونهای جلوییش کنده شد و جاش یه دندون دائمی در اومد.من سالی دو بار میبرمش پیش دندون پزشک و دندونهاشو چک اپ میکنم. که هفت تا از دوندونهاش روکش و عصب کشی شده ان.البته دو سال پیش. چند روز پیش هم باز بردمش چک آپ بشه که دکترش گفت دوتا از دندونهاش پوسیده شدن و یکیشون داره میرسه به عصب و فردا نوبت فلوراید تراپی داره تا ماه آینده عصب کسی بشه. .حالا امروز شوهرم گفت اگه دندونهای شیریش دارن کنده میشن دیگه نیاز نیست که عصب کشی کنه .این هم بگم اصلا درد نداره .میگه برو پیش جندتا دکتر دیگه تا چک آپش کنن ببین اوناا چی میگن.و فکر کنم لازم نباشه عصب کشی کنیم. حالا من موندم تو دو راهی نمیدونم چکار کنم. از شما مامان ها کسی همچین تجربه ایی داشته که بچه اشو نبرده باسه واسه عصب کشی و گذاشته دندون شیریش بیوفته و دندون دائمیش در بیاد و مشکلی نداشته باشه؟

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

لطفا اگه کسی تجربه داره دریغ نکنه و راهنمایی کنه ممنون 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منکه تازه از تو میشنوم که بچه رو دندونای شیرزشو بدی عصب کشی واینا کنی پولت زیاده ها خب دیر یا زود میوفتن جدید درمیاد دیگه 

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
2731

من این کارا رو انجام دادم برای پسر پنج ساله ام

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️
2738

وااای بچه ی پنج ساله چرا باید این هنه دندونش خراب بشه جنسش آهکیه؟؟ 

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
چرا دندوناش این همه خراب بشه؟؟؟؟؟

بخاطر شیر. چون شیر زیاد میخورد و جون بچه بود مسواک نمیزدم براش. این باث پوسیدگی دندونهاش شد متاسفانه

منکه تازه از تو میشنوم که بچه رو دندونای شیرزشو بدی عصب کشی واینا کنی پولت زیاده ها خب دیر یا زود می ...

بخدا دو سال پیش ۴۵۰۰ دادم برای دندونهاش بغیر از هزینه ی بیمارستان که خصوصی بود

چرا دندوناش این همه خراب بشه؟؟؟؟؟

دندون فقط ارثیه....من با روزی سه بار مسواک و نخ دندون همه دندونام خراب و عصب کشی....شوهرم با هفته ای یه بار مسواک همه دندوناش مروارید

از شانس خوبم پسرمم به خودم رفته😐

حالا پول داشته باشی درست میکنی ولی وقتی نداری

❤🧡💛💚💙💜🤎🖤

پسر منم احتیاج به عصب کشی داره اما تو این شرایط نمیدونم چیکار کنم ،از طرفی حتما خودش در میاد فقط مسئله اینه که سرجاش دربیاد.

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم
لطفا اگه کسی تجربه داره دریغ نکنه و راهنمایی کنه ممنون 

من پسرم پنج سالش 4دندون جلوش کلا نابود دوسالش بود ریختن و دوتا دندون عقب براش عصب کشی کردم دوهفته پیش  ولی بچه خواهر شوهرم 6سالش سه تا دندون جلوش پایین افتاده جدید درآورد

2706