2737
2739

چارمین دختر یه خانواده فقیر بودم با هزار جور خاری و خفت بزرگ شدم انگار من مقصر بودم دختر شدم و نمیتونن خرجم بدن خیر سرم ازدواج کردم الانم شوهرم اعتیاد دست بزن بداخلاق خلاصه یه چیزی ازش بخام خار و خفیفم میکنه اعتیادم قبل ازدواج ما تحقیقامون کردیم متوجه نشدیم میخام خودکشی کنم ولی نمیدنم عرضه دارم یا نه این پیامو واسه شوهرم فرستادم عکس نمیاد😔. ....... میخام خودکشی کنم مامانم میخاد بره خونه... هیچ کی نیست شیر گازو باز کنمممم خلاصص خاک توسرم که عرضه میخاد اینم ندارم خدا کنه بتونم اخه بگو دلت به چی خوشه که دلت نمیاد از این دنیا دل بکنی

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  

بچه هذ خودکشی کنم اون دنیا میتونم اروم بخابم😔

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  

میخوای به جاش تلاش کنی و یه کم خودتو بسازی؟

ما به دنیا نیومدیم که منتظر باشیم بقیه کاری برامون بکنن

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پیامتو کپی گن بزار

کپی کردم بالا

2731

عه عزیزم نکنی این کارو خدا قهرش میگیره سعی کن اروم باشی نماز بخون انقدری ارووم میشی که نگو توکلت به خدا باشه همه چی درس میشه باور کن

امضامو تااخر بخون😁کبوتر با کبوتر باز باران با ترانه میخورد بر بامش بیش برفش بیشتر آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا عاقل کند کاری که باز آید به کنعان غم مخور خربزه با پوست موزو میندازی زمین هوا میره نمیدونی تا کجا میره !! بیا یه بازی 😁                                                                                        ریپلای کن  بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و میبینه خبر خاصی نیست. در واقع ما موفق شدیم یکیواسکل کنیم😂😂‌‌    
2738
پیامتو کپی گن بزار

اره کپی کن پیامتو 

من یه دختر دهه هشتادیم 👱رژ عاشقشم❤ لواشک دیوونشم 😜پاستیل وای نگوو😋 لاک روانیشم 💅💄شیطونی و دیوونه بازی به طور مداوم 😉 حسودی فقط نسبت به کسی که برام باارزشه  😊💖                         منمو دنیای دخترونم 👱💋💄👡                               منمو عروسکام 👯 منمو شیطونیام 😝🤗 منمو ناز کردنام 😊💞                                                           منمو این احساسات دخترونم که درکش واسه خیلی ها سخته 💕💕

خاااک😒ب سرم این چ پیامی بود فرستادی براچی خودتو کوچیک میکنی ببرینش کمپ ترک کنه میبینه درست نمیشه طلاقتو بگیر یعنی چی خودکشی

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

باخودکشی تو هیچی درست نمیشه ... فق‌ط اونایی ک اذیتت کردن خوشحال میشن پس بیخیال شو

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
میخوای به جاش تلاش کنی و یه کم خودتو بسازی؟ ما به دنیا نیومدیم که منتظر باشیم بقیه کاری برامون ب ...

چطوری بسازم عرضه هیچ کاری ندارم هر جا میرم سرکار سیاعی گرفته فوری ول میشه الانم به خاطذ کرونا کارم ول شد

میگه میخوام خودکشی کنم ت هنوز بفکر پیام این و شوهرشی    

😐😂خب باید ببینم چی گفته بهش

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
2706