2737
2734
عنوان

مگه میشه بعد قرار یهویی اینجوری بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 35 پست
دقیقااااا اما میدونم آدمی نیس ک دختر ندیده باشه اما وقتی منو دید این حسو ب من داد 

یه خورده فاصله ات رو باهاش حفظ کن اگه قصد ازدواج داره بگو بیاد جلو و بذار بقیه مراحل خانواده ات در جریان باشن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مگه خواستگاری نکرده؟؟دیگه چه هوسی..شور جنسی تو عاشق و خواستگار هم وجود داره

اینکه عاشق منه رو مطمئنم اما خیلی خیلی یجوری رفتار کرد مدام از اندام من تعریف مدام میخاست منو بغل کنه اصلا کنترلی روی خودش نداشت 

🖤

حالا اگه بی احساس بود و‌هیچی نمیگفت و ذوقی نشون نمیداد میگفتی چقدر سرده

خوبه که احساسشو نشون داده، مگه نمیگی قصدتون ازدواجه و خواستگاری هم کرده، دیگه از روی هوس این وسط یعنی چی؟ 

2731
اینکه عاشق منه رو مطمئنم اما خیلی خیلی یجوری رفتار کرد مدام از اندام من تعریف مدام میخاست منو بغل کن ...

منظورت از خواستگاری اینه که با خانوادش اومده خونتون صحبت کرده یا فقط به خودت پیشنهاد ازدواج داده؟

حالا اگه بی احساس بود و‌هیچی نمیگفت و ذوقی نشون نمیداد میگفتی چقدر سرده خوبه که احساسشو نشون داده، ...

خیلی خوب بود

پراز حس خوب 

اما دوست ندارم کسی به عنوان ی عروسک بهم نگاه کنه 

🖤
2738
منظورت از خواستگاری اینه که با خانوادش اومده خونتون صحبت کرده یا فقط به خودت پیشنهاد ازدواج داده؟

عزیزم خانوادش خاستگاری کردن پدرم مخالفت کرد که فعلا زوده برای من 

🖤
این خیلی بده که برنامه تون با هم فرق داره قصد اون آقا ازدواجه ولی شما تو‌برنامه ات نیست ، پس چرا دار ...

اونم شرایطش الن برای ازدواج اوکی نیس اوکی شدیم بعد ازدواج مگه خاله بازیه عزیزم ما هردو هنوز تکمیل نیسیم

🖤
2706