1989
1955

من با ی آقایی چندسالی درارتباط بودم و ملاقات حضوری نداشتیم فامیل دور بودیم و همو فقط توی جمع های فامیلی می‌دیدیم تا اینکه اون هفته رفتیم بیرون من از نظر ظاهری خوبم اما توی همون قرار اصلا کنترلی روی رفتاراش نداشت شاید بخندید مث بچه های دبستانی ذوق زده مدام تعریف می‌کرد دلش میخاست منو بغل کنه و من کلا حساسم 

از اونشب هم چندباری گفته اندامت عالی بود نمیدونم لبات و این چیزا 

من این اقارو کامل میشناسم و عاشق منه و خواستگاری هم چندباری کرده اما خیلی برام عجیبه چون میدونم عاشقمه اما نکنه هوس باشه همش؟؟؟؟؟ 

دلم معجزه میخاد...... معجزه بشه بهم پیام بدی.....معجزه بشه تا ماه دیگه تو کنارم باشی............. تا من بتونم همچیو درست کنم...... خدا امیدم ب خودته اونو به من برگردون ♥️

خان خود را برای عید زیباتر کنید

1965
مثل ندیده ها رفتار کرده

دقیقااااا اما میدونم آدمی نیس ک دختر ندیده باشه اما وقتی منو دید این حسو ب من داد 

دلم معجزه میخاد...... معجزه بشه بهم پیام بدی.....معجزه بشه تا ماه دیگه تو کنارم باشی............. تا من بتونم همچیو درست کنم...... خدا امیدم ب خودته اونو به من برگردون ♥️
1967

مگه خواستگاری نکرده؟؟دیگه چه هوسی..شور جنسی تو عاشق و خواستگار هم وجود داره

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ است و حُبّ در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
1976
جو گرفتتش حساس نشو😂😂

خیلی هم جو گرفتش 😐😂

دقیقااااا اما میدونم آدمی نیس ک دختر ندیده باشه اما وقتی منو دید این حسو ب من داد 

یه خورده فاصله ات رو باهاش حفظ کن اگه قصد ازدواج داره بگو بیاد جلو و بذار بقیه مراحل خانواده ات در جریان باشن

مگه خواستگاری نکرده؟؟دیگه چه هوسی..شور جنسی تو عاشق و خواستگار هم وجود داره

اینکه عاشق منه رو مطمئنم اما خیلی خیلی یجوری رفتار کرد مدام از اندام من تعریف مدام میخاست منو بغل کنه اصلا کنترلی روی خودش نداشت 

حالا اگه بی احساس بود و‌هیچی نمیگفت و ذوقی نشون نمیداد میگفتی چقدر سرده

خوبه که احساسشو نشون داده، مگه نمیگی قصدتون ازدواجه و خواستگاری هم کرده، دیگه از روی هوس این وسط یعنی چی؟ 

یه خورده فاصله ات رو باهاش حفظ کن اگه قصد ازدواج داره بگو بیاد جلو و بذار بقیه مراحل خانواده ات در ج ...

من اصلا الن دوست ندارم ازدواج کنم ☹️