1874
1955
عنوان

نظر سنجی

226 بازدید | 20 پست

دقت کردید هرکی که حاضر جوابه و کلاس میزاره و افاده ای و ....بیشتر از کسی که سادس و خاکی و اهل افاده و کلاس نیستو مظلومه باهمه خوبه دوست دارن 

من که خیلی معتقدم و خیلی دیدم که چقدرم دورشون شلوغه 

نظر شما چیه؟؟

من ک خیلی امتحان کردم دقیقا همین بودا

تعداد رای : 53
نظرسنجی
نتیجه رو میخام ببینم
10
18%
دقیقا همینه ک گفتی
11
20%
نه اصلا موافقت نیستم
16
30%
درست میگی افاده ای و حاضر جوابا محبوبن مخصوصا اگ ادمای شوخی باشن
16
30%
مخالفی ، توهین کنی فرهنگو شخصیت خانوادگیتو نشون دادی 🙃و مطمعن باش جوابی دریافت نمیکنی چون نمیتونم لولمو بخاطرت بیارم پایین😊

راسی بچه ها چرا لینک میدیم لینک حذف تاپیک پاکش نمیکنه

مخالفی ، توهین کنی فرهنگو شخصیت خانوادگیتو نشون دادی 🙃و مطمعن باش جوابی دریافت نمیکنی چون نمیتونم لولمو بخاطرت بیارم پایین😊

کار به اون افاده ها و کسایی که کلاس میزارن ندارم 

ولی من خودم جذب کسایی میشم که خوش صحبتن 

با ادمای کم حرف و مظلوم اصلا نمیتونم ارتباط برقرار کنم 

حوصلم سر میره کنارشون 

عاشق کساییم که با اعتماد به نفس صحبت میکنن و مجلسو گرم میکنن 

کلا به نظرم آدم باید روابط اجتماعیش بالا باشه 

گرچه خب همه مثل هم نیستن و نمیتونن باشن ! 

ببین عشق اتفاق خوبیه برای هر آدمی چون وجودش اینجوری میشه که تو در یک جهانی به سر میبری که بازنده و برنده نداره تو میفهمی که این رابطه ممکنه انتهاش به هیچ برسه ولی این کتاب هرچقدر قطور تر میشه زیبا تر میشه عشق تنها خاصیتش اینه که هر چقدرم کش پیدا کنه مهم نیست تهش چی میشه مهم اینه کتاب زندگیت یک ذره قطور تر میشه

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

کار به اون افاده ها و کسایی که کلاس میزارن ندارم  ولی من خودم جذب کسایی میشم که خوش صحبتن  ...

درسته 

ولی من ادمای خوش صحبتم دیدم چون خاکی و فروتنه محلش نمیدن 

1983
درسته  ولی من ادمای خوش صحبتم دیدم چون خاکی و فروتنه محلش نمیدن

عجب 

ندیدم این چیزایی که میگی

ببین عشق اتفاق خوبیه برای هر آدمی چون وجودش اینجوری میشه که تو در یک جهانی به سر میبری که بازنده و برنده نداره تو میفهمی که این رابطه ممکنه انتهاش به هیچ برسه ولی این کتاب هرچقدر قطور تر میشه زیبا تر میشه عشق تنها خاصیتش اینه که هر چقدرم کش پیدا کنه مهم نیست تهش چی میشه مهم اینه کتاب زندگیت یک ذره قطور تر میشه

خب یه چیز طبیعیه همه سمت کسی میرن ک بگو بخند کنه و خجالتی نباشه ک من خودم کنار یه ادم خجالتی ک خیلی سگوت میکنه واااااقعا معذب میشم

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹 ☺ 

اتفاقا افرادي كه كلاس ميزارن يا افاده ايند يا تند و سريع جواب ميدن اصلا هم محبوب نيستن اما افرادي كه خيلي شوخن خوش صحبت اند رو قبول دارم محبوب اند و دورشون شلوغه و اينكه لزوما هم افراد كم صحبت اينجوري نيست دورشون رو بگيم شلوغه يا خلوت خوب به خيلي از فاكتورها بستگي داره يكي هست كم صحبت خوصله سربره اره زياد محبوب نيست يكي هست كم صحبت متينه فرق داره

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

عزیزدلم فراتر از افاده ای بودن نگاه کن

توی دل اون آدم افاده ای و حاضر جواب

کوهی از اعتماد به نفسه که اونو مرکز توجه قرار داده

اگه شمام دوست دارید مثل اون شخص راحت صحبت کنید و کلامتون گرم و نافذ باشه

بهترین راه اینه شمام این اعتماد به نفسو برای خودتون بیشترو بیشترش کنید  

1967
عزیزدلم فراتر از افاده ای بودن نگاه کن توی دل اون آدم افاده ای و حاضر جواب کوهی از اعتماد به نفسه ...

چیکار کنم این کوفتی بره بالا 

چیکار کنم این کوفتی بره بالا 

خودشناسیتو ببر بالا گلم  

بگرد ببین توی زندگیت چه کارای کوچولویی باعث خوشحالیته   (مثلا من از نوشیدن چایی همراه شکلات ، آرایش کردن،مرتب کردن گیاهام و نگهداری ازشون،قدم زدن و.... واقعا لذت میبرم و شارژ میشم)

یه لیست ازشون درست کن هفته ای حداقل دوتا رو انجام بده  

شیطان شیطان پرست دورش جمع میشه خدا هم خدا پرست 

حالا ادم اگر شیطون باشه ادمای مثل خودش جذبش میشن یا اگر جدی باشه همون ادم جدی جذبش میشه حالا تو دوست داری چه ادمی جذبت بشه و با کدوم نوع ادما دورت شلوغ بشه❤️🤗

♡...be soft but not weak
8

من جذب کسایی میشم ک صادق باشن

خیلییی امتحان میکنمش تا بهش اعتماد کنم

البته قبلا اینجور بودم

الان دیگه ب کسی اعتماد نمیکنم

الان بیشتر آدما دنبال منافعشونن فقط 

منم دنبال آرامش

از آدمای زبون بازم خوشم نمیاد

اگر مجبور بشم کسایی ک سکوت میکنن رو بیشتر ترجیح میدم 

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹
از نظر ایشون اینجوره گلم من اتفاقا جذب آدمای یکرنگ و کاردرست میشم ✌

خوبه پس.

اخه من اصن حوصله اینو ندارم ک سیاست داشته باشم. هرچی هستم با بقیه همونو تو رفتار نشون میدم. 

ترسیدم دوسم نداشته باشن😅

خلاصهکه چشام  دنیاییه     کروناس بمونید خونه اههههه      
خوبه پس. اخه من اصن حوصله اینو ندارم ک سیاست داشته باشم. هرچی هستم با بقیه همونو تو رفتار نشون میدم ...

ن گلم نگران نباش ... هر کسی مشابه خودشو جذب میکنه

هر جور ک هستی باش

آدم نمیتونه نقش بازی کنه ک

اونایی هم ک نقش بازی میکنن بعد ی مدت نقابشون میوفته و اونموقع تنها میشن 

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹
ن گلم نگران نباش ... هر کسی مشابه خودشو جذب میکنه هر جور ک هستی باش آدم نمیتونه نقش بازی کنه ک او ...

ممنون گل بابت راهنماییت💋💋❤❤

خلاصهکه چشام  دنیاییه     کروناس بمونید خونه اههههه      
1718