2737
2734
عنوان

کسی مثل من هستش اینجا؟🤔

79 بازدید | 11 پست

دوستان چندماهیه پریودی هام با تاخیر میاد.ازمایش دادم هیچ مشکلی نبود نع چربی ن تیرویید نع هیچ کوفتی سالم سالم.رفتم سونو دادم اونم سالم بودم پس چرا هی تاخیر میوفته

🥰🥰🥰

من از خدامه همش با تاخیر بیاد

چیزی نیست طبیعت بدنه

وقتی هورمونها دیر برن بالا تخمک گذاری هم دیرتر اتفاق می افته و ....

من بعد از زایمان با تاخیر می اومد ولی الان نامنظمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5367423/کسب-و-کار-اینترنتی-همه-بیاین-لطفا

لطفا گزارش بزنین خانوما❤️👆🏻 ایشالا هرچی از خدا میخواین بهتون بده😍

اگه مشکل از خودت باشه، میمونی و خودتو درست میکنی... اگه مشکل از اون باشه، میمونی و درستش می کنی... چون تو دوسش داری!  
2731

خب ببین هرماه چقد عقب میفوته؟تعداد روزش مثل همه؟ مثلا ممکن بخاطر سن و تغییرات هورمونی اونی که پریودش ۳۰ روزه بوده حالا بشه ۳۵ روز یک بار.. تو اینجوری نیستی؟؟

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
2738
دیدی

نه چیزی ندیدم.یه پیامی ازت دارم بازش میکنم نوشته صفحه ای یافت نشد

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..