2733
2734
عنوان

کسی هست معماری خونده باشه؟؟

115 بازدید | 10 پست

سلام دوستان

من برای ترم بعد حتما یه برنامه  3d رو باید کامل بلد باشم 

به نظرتون بین اسکچاپ و 3dmax و راینو و رویت 

فعلااا کدوم رو شروع کنم یاد بگیرم ؟؟

کدوم رو بلد باشم بیشتر کارم راه میفته؟

اسکچاپ یکم بلدم 

نمیدونم همینو کامل یاد بگیرم یا یکی دیگه رو

میخوام پکیج اموزشی بخرم

اگه پکیج خوبیم میشناسین ممنون میشم معرفی کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تری دی مکس الان خیلی بیشتر استفاده میشه 

بنظرم اینو کامل یاد بگیر بعد برو سراغ بقیه..

قبلا آموزشگاه ها یاد میدادن دیگه خوب بود...

الان نمیدونم پکیج خوب چیا هست

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
2738

به نظرم چون تایم کمی داری و با نرم‌افزار اسکچاپ هم آشنایی داری بهترین گزینه برای شما اسکچاپ چون هم راحتره و محیط ساده تری داره و سریع تر میتونی یاد بگیری واسه تهیه پکیج آموزشیم میتونی از سایت آپادمی پکیج آموزش اسکچاپ تهیه کنی البته به نظرم بعد اسکچاپ حتما رویت و تری دی مکسم یاد بگیر چون نرم‌افزار‌های پر کاربرد و بسیار خوبی هستن که پکیج این نرم‌افزارها و نرم‌افزارهای دیگه در حوزه معماری، عمران، گرافیک و طراحی لباس میتونی از این سایتhttps://apademy.com/ تهیه کنی