2410
2553
عنوان

امشب دخترم گرسنه خوابید

17576 بازدید | 315 پست

یکسالشه شیر ندارم بدم بچم هی میرفت بالشتشو میاورد شیر بدم منم هیچی نداشتم سرگرمش میکردم غذام نخورد هشت ساله عروسی گرفتم هنوز یبار گوشت نخریده توخونه هیچی نیست هنو طلبکارم هست که چرا هیچی درست نمیکنم خب وقتی نه مرغ هست نه گوشت هست نه برنج نه حبوبات من چی درست کنم دیگه دل و دماغ خونه تمیز کردنم ندارم صبح تاشب ضعف میکنم از گرسنگی هیچی نیس خونه بچم یسره گرسنشه نه که پول نداشته باشه ها به اندازه خرید اینجور چیزا هست ولی نمیخره اینارو امشب بهش گفتم هنو عصبانی ام شد میگه باز نکشیدی که سگ شدی(یه اصطلاحه قدیمیه که ینی موا.د بهت نرسیده سگ شدی وقتی میخای به یکی تیکه سنگین بندازی اینجوری میگن)خیلی بهم زور اومد که بچم دوساعت میک میزنه و شیر ندارم هرچی گریه میکنم دلم اروم نمیشه

تیکر چهار سالگی دخترمِ😘😘😘

چی بگم...

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!

بخدا دوسه روزه از گرسنگی چشام سیاهی میره و تو این دوسه روز فقط تخم مرغ خوردم خب مگه تخم مرغ شیر میشه واسه بچم؟ لعنت بیاد بهش که خودش سیر گرفته خوابیده بچم اونجوری گرسنه خوابیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت برو بخر تغذیه خیلی مهمه هم برابچه هم خودت. خودت باید بفکرباشی چطور بچه رو گرسنه میخابونی. 

خداییش مغزم هنگ میکنه اسم های کاربری بعضیاتونو میبینم. ازکجامیارید اینارو.
2456

😢😢😢😢😢امیدوارم خدا بهترین هارو بهتون بده 

تیکر رسیدن به ارزومه❤عشق فقط شکلات بحثم نباشه تمام  🍫🍫🍫میشه واس خوشبختی وعاقبت به خیر شدنم یه صلوات مهمونم کنی مهربون😍 خدایا حمایتم کن دستمو بگیر منم بتونم درسمو بخونم پرستاری قبول شم بشم یه پرستار مهربون:) ........،امیدوارم خدا چیزیو بهتون میده لذت داشتنش هم بده وگرنه هستن ادمایی که شکلات زیاد دستشونه ولی دیابت دارن 🌸🌸🌸
بخدا دوسه روزه از گرسنگی چشام سیاهی میره و تو این دوسه روز فقط تخم مرغ خوردم خب مگه تخم مرغ سیر میشه ...

خودش چی میخوره  شوهرت 

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!

این زندگیه تو داری میکنی؟

جریان بابات چیه؟

چرا انقده درد و مشکل تو زندگیته

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...
2714

خدا بزنه تو سرش ازش نترس تو مادری حق بچتو بزورم شده باید بگیری بگو بچم گشنشه مرتیکه ی نحس بدرد نخور معتاد خودتی که مثل معتادا چرند میگی 

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
بخدا دوسه روزه از گرسنگی چشام سیاهی میره و تو این دوسه روز فقط تخم مرغ خوردم خب مگه تخم مرغ سیر میشه ...

الهی عزیزم بگو این بچه تو هم هست من چیزی نخورم شیر از کجا بیارم ؟ دلت میاد ؟ خب شده گوشت و مرغم کم بگیر کمتر بخورید ولی بخور عدسی درست کن 

خودت برو بخر تغذیه خیلی مهمه هم برابچه هم خودت. خودت باید بفکرباشی چطور بچه رو گرسنه میخابونی. 

خوب پولش از کجا بیاره 

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 

مگه پول میذاره خونه که من برم بخرم.تواین وضعیت که بچممم کوچیکه نمیشه ماسک بزنم از خانوادمم دورم کی نگهش داره ک اینهمه راه برم داخل شهر خرید.هرچی میگم شیرمیدم یاید بخورم فک میکنه ناز میام توبارداریمم هیچی نمیخرید دوماه دوغ بازاری دلم میخاست هرروز میگفتم بخر تابعد از دوماه خرید

2706