2703
2553

هفت ماهمه بچه اولم دوسال و سه ماهشه ناخواسته حامله شدم بچه اولم خیلی اذیت میکنه

همش بلندم میکنه منم سنگین شدم خستم میشه من دراز میکشم تا میخابم میاد بلندم میکنه کرونا هم هس هیچ جا نمیشه بچم ببرم مامان بابامم مردن هیچکسی ندارم کمکم ندارم امروز کلی اذیتم کرد منم سرش داد و بیداد کردم 

میبرمش دسشویی وایمیسه اب بازی و دوره همه چی رفتن منم شکمم بزرگه خستم میشه هی باید خم و راس شم زدمش داد و بیداد کردم الان خوابوندمش دارم زار میزنم میگم چقد بدبختم چقد بی کس و تنهام 😭دلمم بزا بچم میسوزه عذاب وجدان گرفتم من خیلی مادره بدیم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

شرایط سخته عزیزم ولی سعی کن روحیه اتو حفظ کنی هر وقت بچه ات اذیت می کنه چندتا نفس عمیق بکش و بگو این یه غارنشینه نزنش

از بهار تقویم می ماند از من استخوانهایی که تو را دوست داشت❤
2714

نفس عمیق بکش

نوشیدنی خنک مدام بخور و داخلش حتما گلاب بریز

تو مادری و اون بچع فقط تو رو داره

ببین میگی بدبختی پدر مادرت فوت شدن،پس اون حس بدبختی رو به بچع نده که فکر کن مادرش نمیخوادش

مدام صلوات بفرست و شربت خنک بخور

رو ارامش تاثیر داره

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش

نیستی گلم.کدوووم مادره بچشو نزده باشه مگه ماها خودمون کتک نخوردیم بی خیال عذاب وجدان.کمی بفکر خودت باش بچتو یجوری سرگرم کن اذیتت نکنه

از سقف لحظه هایم یاد تو میچکد اگر باران بند آید ازاین خانه خواهم رفت

ای عزیزم

خدا رحمتشون کنه

گلم تو بالا تر ازپدرومادرت رو داری

خدا

خدا همیشه باهاته  و از همه بهت نزدیک تر و مهربون تر

وخدایی که به شدت کافی  ست🦋💋کاربر قدیمی هستم یهویی پریدم 😭🤭همون @kitty7300  هستم🤗

عزیزم اشکال نداره همه ما دوران سخت داشتیم تو زندگیمون ایشالا کوچولوت به دنیا بیاد باهم هنبازی میشن کلی کیف میکنی از دیدنشون. 

منم باردارم و میفهمم با یه بچه کوچیک چقدرسخته

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.
2706