2733
2734
عنوان

سلام به دوستای گلم بیاین دور هم باشیم☺🌺🌺

| مشاهده متن کامل بحث + 46864 بازدید | 12714 پست
سلام نسترن،من دارم یواشکی پیام میدم اعلانات رو هم باز نکردم زیادن،چشمام به اندازه ی زیادی ورم کردن ب ...

سلام هانیه جانم 

چرا خودتو الکی ناراحت میکنی ، من نمیگم دیگران مهم نباشن واست ، اما خودت و سلامتیت واجب تری

هیچوقت وارد حاشیه نشو جونم

میخوای چند روز نباش...

ولی تورو خدا اروم باش هر جا که هستی 

یه چیزی بگو که بچه ها خیالشون راحت سه همه نگرانتن⁦❤️⁩😔

باید خیلی قوی تر از این حرفا باشی ، اینقدر حساس که از پا در میای....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@سیبیلوتنها     @حدیثوو     @پرستوparasto     @هانی_khanoom ...

سلام چی گفت

از تاریخ ۹۹/۱۰/۱سایت تعطیله دیگه نه تایپک بزنیم نه پست بزاریم🌺🌺 برای زندگی کردن دوتا خوردشید لازمه یکی تو آسمون یکی تو قلبت...:)🌞❤️                                                                    🌺🌺   
2731
بالا هست گلم‌ بخوون

خوندم 

از تاریخ ۹۹/۱۰/۱سایت تعطیله دیگه نه تایپک بزنیم نه پست بزاریم🌺🌺 برای زندگی کردن دوتا خوردشید لازمه یکی تو آسمون یکی تو قلبت...:)🌞❤️                                                                    🌺🌺   
@سیبیلوتنها     @حدیثوو     @پرستوparasto     @هانی_khanoom ...

چیشد ؟؟چیگفت ؟؟

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
2738
سلام نسترن،من دارم یواشکی پیام میدم اعلانات رو هم باز نکردم زیادن،چشمام به اندازه ی زیادی ورم کردن ب ...

اجی ببخشید گلم  

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
😔😔😔

سر چه مسئله ای کوچیکی خودشو داغون کرد 😐

چی شدددددددددییییی😱😱😱😭

ببخشید انقدر هول هولکی و بدون خداحافظی رفتم مجبور شدم دوستون دارم دلم واستون تنگ میشه 🤗🤍

منم منتظر بودمبیای بگی حالم خوبه خداروشکر حالت خوبه ...

منم دیگه نمیام خدافظ

منم منتظر بودمبیای بگی حالم خوبه خداروشکر حالت خوبه ... منم دیگه نمیام خدافظ

تو چراا باز عه بشین بابا😡

2706