2703
2553
عنوان

سلام به دوستای گلم بیاین دور هم باشیم☺🌺🌺

| مشاهده متن کامل بحث + 46863 بازدید | 12714 پست
چون ندا کلااا از سایت میخواست بره من به این بهونه که دلیت اکانت نزه اون تایپک رو زدم  به خدا ه ...

باید مارو تگ میکردی حدیث،من خیلی قلبم شکس،خب چرا بقیه مارو تگ نکردن،برا اونا ارزشی نداشتیم

ناهید،هیچوقت فراموشت نمیکنم،خیلی بهم لطف کردی،به فکرم بودی،ازت ممنونم،لطفا منو حلال کن.این امضا فقط مال نسترن جون منه⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰(و زهرا ست،زهرا منو کچل کرد،اصرار کرد مجبور شدم اسمشو بزارم تو امضام😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒)😂😂😂،نسترن جون،آبجی قشنگم:هرقدر رفاقت بکنم می ارزی/اظهار صداقت بکنم می ارزی/آنقدر عزیزی تو برایم ای دوست/صد بار که یادت بکنم می ارزی.⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
خب گلم الان هم چیزی نشده  هنوز هم دوستیم با هم

دوستایی که تاپیک جدا زدن؟؟؟ما رو تگ نکردن،یعنی ما چقدر بد بودیم که ارزش یه تگ رو نداشتیم

ناهید،هیچوقت فراموشت نمیکنم،خیلی بهم لطف کردی،به فکرم بودی،ازت ممنونم،لطفا منو حلال کن.این امضا فقط مال نسترن جون منه⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰(و زهرا ست،زهرا منو کچل کرد،اصرار کرد مجبور شدم اسمشو بزارم تو امضام😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒)😂😂😂،نسترن جون،آبجی قشنگم:هرقدر رفاقت بکنم می ارزی/اظهار صداقت بکنم می ارزی/آنقدر عزیزی تو برایم ای دوست/صد بار که یادت بکنم می ارزی.⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چون ندا کلااا از سایت میخواست بره من به این بهونه که دلیت اکانت نزه اون تایپک رو زدم  به خدا ه ...

میدونی چیه ؟؟؟؟

همه حرفات قبول باشه ....

اما چرا گفتی بیا پیوی موقعی که زهرا گفت اسم همشونو بگم ؟؟

چرا الان که دیدم اومدی گفتی بپر پیوی ...

اون زمان که داشتی تایپک میزدی پیوی نبود ...

من زیاد با ندا حرفی نزدم خداروشکر بگم ندا به خاطر من رفت ... یا بگم چون من اون حرفو زدم به حدیثه اینطور گفت ..

خداروشکر یادم نمیاد حرفی زده باهم باشیم ...

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
ببین حدیث وقتی میری تایپیک میزنی  از همه بچه ها ۴ تا رو فقط تگ نمیکنی یعنی چی ؟ من اصلا دوست ...

ما که میومدیم اینجا هم

میخای شات پی ام خودم و داداش سینا رو بدم که گفتیم با همه اکیپ هستیم همشون محترم؟! همین ساعت ۱۱ چت کردیم

فقط میخواستم ندا نره

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
2720
هانیه تو به خاطر من بمون  اگر برات ارزش دارم

به جون مامانم ارزشت نسترن برام اندازه ی همه چیزه😭😭😭😭ولی قلبم شکس،بقرآن دارم گریه میکنم،دلم شکست،من رفتم برا همچون اطلاعات جمع کردم همه رو تگ کردم که بخونن بعد انگار ما۳نفر تافته جدا بافته ایم،یا مریضی داریم

میدونی چیه ؟؟؟؟ همه حرفات قبول باشه .... اما چرا گفتی بیا پیوی موقعی که زهرا گفت اسم همشونو بگم ؟؟ ...

چون ی موضوعی هست بهتره نگم چون خودمم کامل نمی دونم

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
2714

@حدیثوو    

ندا میخواست بره درسته ؟؟؟اره  خوندم کهمیخواد بره اما به خاطر ما سه نفر نمیخواست بره چون ما بهش بدی نکردیم خب ؟؟؟

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
صبر داشته باش هانیه  حتما دلیلی داشتن

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😞😞😞😞😞😞😞😞😞

به جون مامانم ارزشت نسترن برام اندازه ی همه چیزه😭😭😭😭ولی قلبم شکس،بقرآن دارم گریه میکنم،دلم شکست، ...

نه گلم اینجور نگو 

خودت رو هم ناراحت اصلا نکن ،بذار هر کسی با وجدان خودش آسوده باشه

والا من ۳ روزه میام اینجا سر میزنم  خبری نیست

هستم ولی سایت کمتر میام از تاریخ تایپکام معلومه که

باشه من میرم اگه باعث ناراحتیتونم ❤

@حدیثوو     ندا میخواست بره درسته ؟؟؟اره  خوندم کهمیخواد بره اما به خاطر ما سه نفر ...

نه به خاطر شما نبود دلیلش رو خودمم کامل نمی دونم

2706