2726
عنوان

سلام به دوستای گلم بیاین دور هم باشیم☺🌺🌺

| مشاهده متن کامل بحث + 46863 بازدید | 12714 پست
مرسی بابت شعرهای قشنگتون زهرا خانم😍😊😊😂

خواهش میکنم خواهری ❤️😍🌹🤩

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
اره😍خیلی خوب شد 😍 حق داری رو ابرا باشی 😂 الهی شکررر بخدا خیلی برات خوشحال شدم مثل همیشه شاد باش ت ...

آخ قربونت برم من که همدمم شدی😍😍

ولی پریسا میدونی چی حس میکنم 😔

حس میکنم بابام دلش نمیخواد من برم 

آخه اگه برم حسابی تنها میشن تو خونه....

واسه همین همش سنگ میندازه جلو پاشون 

از صبی که موافقت کرده واسه اومدنشون ، خیلی ناراحته ، تو خودشه ،از فکر همین در نمیشم 

ای خدا من چرا نمیتونم به طور واقعی یک روز خوشحال باشم ،😔😔همیشه باید غصه یه چیزی رو بخورم 🤦

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهش الیرم منیم جانیم ⁦❤️⁩ ای جونم 😍ترجمش میشه ( یه دونه ای شما دختری ) شما اردبیلی هستین ؟&n ...

آهان.. همون بیر داناسان...🧡💛❤️💚💙🌿🌹. به بنده لطف داری گلم 

نه قربونت برم.... از نت جمله کپی کردم.. ایشون تصور کرد من اردبیلی هستم.. 

من قشقایی ام 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2728
آهان.. همون بیر داناسان...🧡💛❤️💚💙🌿🌹. به بنده لطف داری گلم  نه قربونت برم.... از نت جمله ک ...

ای جانم ⁦❤️⁩سعادت مند باشی عزیزم 

البته من خودم ترک زبان نیستم بابام ترک هستن...اما خودم یه چیزا کوچیکی متوجه میشم😄😄

واااای خودم اصلا رو ابرام پریسااااااا 😂😂😂 ولی همشم بهم تاکیید می‌کنه میگه  یه مهمونی سادست ...

به من نمیگی چخبره؟؟عشقت شب یلدا میاد؟؟منم برات خوشحالم🤩🤩🤩🥰🥰🥰

من اگه میتونستم سردیتو تحمل کنم با یخچال رفیق میشدم،فدات بشم.😌.
ای جانم ⁦❤️⁩سعادت مند باشی عزیزم  البته من خودم ترک زبان نیستم بابام ترک هستن...اما خودم یه ...

جانت بی بلا نازنینم.. ممنونم . مانا باشی😍🌹🙏

آهان.... راستشی انگاری بیشتر کاربر های سایت ترک زبان هستن.. 

الهی خوشبخت بشی عزیزدلم 😍😍😍🌹

@سیبیلوتنها   بیا خوشگلم

سلام من اومدم  

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
چوخ ممنون گوزلیم ساغول  قربونت برم  لطفا ترجمه کن.... راستی  ایشون @سیبیلوتنها &nb ...

راستش طرف منم اردبیلی هست ولی بلد نیستم فکر کردم داری اردبیلی حرف میزنی  

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
2706