2410
2553
عنوان

کارهای خطرناک یا عجیب

1040 بازدید | 31 پست

سلام دوستان تا حالا کار خطرناک یا عجیبی انجام دادیم که دیگران حیرت زده بشن مثلا تا حالا شده مردی رو بزنین مثل شوهرتان یا دوست پسرتون یا کار غیر معمول دیگه

کار بر قدیمی ام  

نه ولی کسی تو زندگیمه که تا دلت بخواد کار عجیب و غریب کرده😆

لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه،حتی پستی که میخونم یا کامنتی که میذارم❤فرشته نگهبان،رفیق،یار و حامی منه❤ما یه روح هستیم در دو بدن❤نکند اینهمه بد قلب مرا سست کند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

من خدای این کارام

یه مرد رو که به دخترم توی بازار دست درازی کرد،زدم.گفتم دیدی مرد نیست،فکر کردی مردونگی هم مرده؟خودم اینجا جرت میدم😠😠😠😡فرار کردا

یه بارم یه دیونه توی صف نونوایی میچسبید پشت سر خانومها

البتع خودشو به دیونگی زده بود تا کسی وارش نداشته باشه.یه منظره زشتی جلوی شلوارش بود افتضاااح.من بهش تهیب زدم.وایساد گنگ بازی دراوردن.مردم گفتن دیونس.ولش کن.گفتم اگه دیونس چرا قابلمه حلیمشو خالی نکرد روی سرش؟چرا گذاشتش کنار دیوار که نریزه؟

این دیده مرد نیست فکر کرده مردونگی هم نیست.(کلا این جمله طلایی منه😁)یهو برگشتم دیدم رفتع.تمام مردای صف نونوایی سرشون رو انداختن پایین و وایسادن

2706