2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام منم اقدام ۱۶ آبان ۹۹ بودم.. الانم ۳۲ هفته ام... ایشالا قسمت همه منتظرا

سلام عزیزم بسلامتی 

ان شالله سالم بیاد بغلت😍🤗

تیکر به وقت تولد یک‌سالگی دخملم ریحانه خانوم 🤱🎂🎉🎊🎈🎈🎈🎆
تو یه نصف روز چند صفحه رفتین جلو😅

بگو ماشالا😁😁😁

قضاوت وقتی هیچیت نیست یعنی بهترین حالت.امیدوارباش

تلقین کن که هست 

فوفوناز معلوم هست کجایی

سوزی مسافرت🤪🤪🤪

چاره ای نیس .بهش فکر نکن .اگر حامله باشی که چه خوب اگر هم نباشی دیریازود میشی.پس غصه نداره که.. خدا ...

مرسی عزیزم چ اروم شدم خوندم پیامتو😍ایشالا هرچی خدا بخواد 

خدایا ازت ممنونم ک منو لایق مادرشدن دونستی بعداز یکسالو نیم دقیقا زمانی ک ناامید شده بودم و فکرشو نمی‌کردم نتیجه بگیرم ازت خواهش دارم صحیح و سالم بزاریش بغلم هم نخود منو هم تمامی بچه های دنیا رو⁦♥️⁩⁦♥️⁩تاریخ مثبت شدن بی بی چک۱۴۰۰/۷/۱۱😍
2738
خوب امروز دومه دیگه از الان پریود نشدی اون دیگه همه چی حله😍 بعضی موقعه ها بی بی چک نشون نمیده اصن ...

اره عزیزم تا جمعه صبر میکنم ببینم چی میشه ایشالا همونی میشه ک میخام😍😍

خدایا ازت ممنونم ک منو لایق مادرشدن دونستی بعداز یکسالو نیم دقیقا زمانی ک ناامید شده بودم و فکرشو نمی‌کردم نتیجه بگیرم ازت خواهش دارم صحیح و سالم بزاریش بغلم هم نخود منو هم تمامی بچه های دنیا رو⁦♥️⁩⁦♥️⁩تاریخ مثبت شدن بی بی چک۱۴۰۰/۷/۱۱😍
سلام دوستای گلم ،منم چند روزه اومدم مسافرت 🙈خداروشکر نی نی هم خوبه فقط چن وقته باز تهوع اومده سراغم ...

سلام منم چند روز دیگه میخوام برم سونو بعدش یه مسافرت چند روزه میرم خوش بگذره عزیزم

2706