2726
ماه اوله استفاده میکنی؟؟؟ اگه اره طبیعیه وسطاش با شروع این قرصا ترشح صورتی یا لک داشته باشی نشونه پر ...

مرسی عزیزم خیلی نگران بودم اخه دلمو کمرمم خیلی درد میکنه حاله روحیمم خوب نیس گفتم حتما پریود میشم اره اولین ماهیه ک استفاده میکنم،شما چرا مصرف میکردی ؟ ب بارداریت کمکی هم کرد یا ن؟

خدایا ازت ممنونم ک منو لایق مادرشدن دونستی بعداز یکسالو نیم دقیقا زمانی ک ناامید شده بودم و فکرشو نمی‌کردم نتیجه بگیرم ازت خواهش دارم صحیح و سالم بزاریش بغلم هم نخود منو هم تمامی بچه های دنیا رو⁦♥️⁩⁦♥️⁩تاریخ مثبت شدن بی بی چک۱۴۰۰/۷/۱۱😍
سلام عزیزم الهی چرا اینجوری شدی ان شاءالله چیزی نیست و میگذره ببین بالشت زیر سرتو بیشتر کن اما دراز ...

سلام نمیدونم والا یهو چی به سرم اومد اصلا حال و روز خوشی ندارم نه خواب دارم نه خوراک بزاق دهنم زیاده تو گلوم احساس میکنم خلطه دیگه همه کار کردم موندم چیکار کنم هرکی میبینتم میگه خیلی لاغر شدی فکر نکنم چیزی ازم بمونه😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم خیلی نگران بودم اخه دلمو کمرمم خیلی درد میکنه حاله روحیمم خوب نیس گفتم حتما پریود میشم ار ...

اره عزیزم منم بعد چند ماه که اولین بار میخواستم استفاده کنم همینطور میشدم منم به خاطر اینکه پریودم منظم شه میخوردم به نظرم به بارداری هم کمک میکنه 

ای خدا شکرت🙏🏼🤰🏼🤱🏼👩🏼‍🍼👧🏻👦🏻❤️💙🌹🌹🧿 🧿
2728

بچه ها یه سوال

من به رنگ ترشحام مشکوکم بعضی موقع ها رنگش‌به زردی یا سبز میخوره🤭 کسی همچین تجربه ای داشته؟؟؟ با کدوم ازمایش معلوم میشه که عفونت داری؟؟؟

عزیزم برو دکترزنان.معاینت میکنه و لازم باشه ازمایشم مینویسه ولی با معاینه میفهمه

شنبه وقت ان تی دارم میرم عزیزم. ولی فکر نکنم باردارا رو معاینه کنن نه؟؟؟؟ همینطور احتمالا پمادی چیزی بهم بده

من ۱۶ هفته و ۵روز ک بودم وزنش ۱۶۰ گرم بود ۲۰هفته ۲روز وزنش ۳۵۲گرم،واسه شمام اگه وزنش همون دورو بر ۱۶ ...

مررررسی گلم من ۱۱ به بعد اردیبهشت میرم سونو غربال ۲ و تعیین جنسیت

شنبه وقت ان تی دارم میرم عزیزم. ولی فکر نکنم باردارا رو معاینه کنن نه؟؟؟؟ همینطور احتمالا پمادی چیزی ...

من اینجوری بودم خارش و سوزش نداشتم نمیدونم ترشحاتم واسه عفونت بود یانه ولی کلوتریمازول پماد استفاده کردم بهترشده

من اینجوری بودم خارش و سوزش نداشتم نمیدونم ترشحاتم واسه عفونت بود یانه ولی کلوتریمازول پماد استفاده ...

دقیقا منم علائم دیگه ای ندارم جز رنگ مشکوکش‌شنبه به دکترم بگم به منم پماد بده اگه تو این هفته ها ضرر نداشته باشه. شما چند هفته بودی استفاده کردی؟

2706