2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الا ۴.۹ هستش هنو نشون دکتر ندادم ولی میگن باید ۲ باشه تو بارداری 

اره عزیزم درسته تو بارداری باید ۲ باشه حتما پیگیری کن ولی قابل کنترله نگران نباش

ای خدا شکرت🙏🏼🤰🏼🤱🏼👩🏼‍🍼👧🏻👦🏻❤️💙🌹🌹🧿 🧿
2728

سلام بچه ها من پنج روزه روزی یکی قرص دوفاستون میخورم دکترم گف اینو قطع کنی پریود میشی(۱۵ عدد قرصه) اما الان دوروزه دلدرد و کمر درد پریودی دارم بنظرتون میخام پریود بشم یا تخمک گذاریه؟

خدایا ازت ممنونم ک منو لایق مادرشدن دونستی بعداز یکسالو نیم دقیقا زمانی ک ناامید شده بودم و فکرشو نمی‌کردم نتیجه بگیرم ازت خواهش دارم صحیح و سالم بزاریش بغلم هم نخود منو هم تمامی بچه های دنیا رو⁦♥️⁩⁦♥️⁩تاریخ مثبت شدن بی بی چک۱۴۰۰/۷/۱۱😍
سلام بچه ها من پنج روزه روزی یکی قرص دوفاستون میخورم دکترم گف اینو قطع کنی پریود میشی(۱۵ عدد قرصه) ا ...

سیکلت چندروزس؟ الان چندم سیکلتی؟

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِپروردگارا، مرا (به لطف خویش) فرزندی پاک سرشت عطا فرما، که همانا تویی اجابت کننده دعا.
عزیزم من تجربه ندارم از چندم سیکلت خوردی 

پریودیام نامنظمه اما اولین قرصو ۸ روز از روز اخر پریودیم میگذشت ک خوردم اینم بگم پریود نبودم فقط لکه بینی داشتم،الان دوروزه هم پاهام خیلی درد میکنه هم دلو کمرم نمیدونم از چیه نمیدونم میخام پریود بشم یا از تخمک گذاریه

خدایا ازت ممنونم ک منو لایق مادرشدن دونستی بعداز یکسالو نیم دقیقا زمانی ک ناامید شده بودم و فکرشو نمی‌کردم نتیجه بگیرم ازت خواهش دارم صحیح و سالم بزاریش بغلم هم نخود منو هم تمامی بچه های دنیا رو⁦♥️⁩⁦♥️⁩تاریخ مثبت شدن بی بی چک۱۴۰۰/۷/۱۱😍
اگه نشم چی؟؟

الان بی بی منفی بود، قطعی دیگه منفیه؟یعنی دیگه فردا مثبت نمیشه؟ انقد دقیق؟

اشکال نداره عزیزم نگران نباش،محیا جان میگه که تا چندماه اثر دارو و آمپول میمونه. ان شاءالله که این ماه نتیجه بگیری گل😍

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِپروردگارا، مرا (به لطف خویش) فرزندی پاک سرشت عطا فرما، که همانا تویی اجابت کننده دعا.
2706