2737
2734

سلام دوستان

اگر لطف کنید من رو راهنمایی کنید ممنون میشم...

من ۳ ساله درگیر بچه هستم و متاسفانه در اولین بارداری خارج رحمی شدم و با دارو دفع شد بعدش عکس رنگی انداختم مشکلی نبود و دوباره اقدام کردم و باردار شدم ولی فقط بتا مثبت شد و خودبه خود پایین آمد...

بعدش به مرکز نازایی مهدیه رفتم و زیر نظر دکتر حیدر بودم ایشون برام لاپراسکوپی تشخیصی انجام دادن و بعد از لاپرا گفتن لوله ها باز سدن ولی پیچ درپیچه حالا برات iuiانجام بدیم ببینیم چی میشه البته اسپرم همسرم هم تو حرکتش خیلی جزیی ضعیف بود

یک ماه بعد از لاپرا وقت دادن براiui ولی من دوباره خودم همون ماه باردار شدم بازم بتا مثبت و باز خودش منفی شد و مشخص نشد آیا خارج رحم بوده یا داخل رحم...

چهار ماه بعد لاپرا iui کردم و منفی شد...

بعد از iui دوباره خودم اقدام کردم گرفت ولی متاسفانه خارج رحم بود و در نهایت قبل عید ۹۹ لاپرا کردم و لوله سمت راست خارج کردم...

بعدش دوباره مراجعه کردم میخواستن iuiکنن به اصرار خودم ivfکردم و گرفت....ولی متاسفانه پوچ بود😢 و الان در حال سقطم.....

تو مرکز نازایی مهدیه هیچ اطلاعاتی به بیمار نمیدن یعنی تا این حد که وقتی من باردار شدم فقط هی میگفتن قلب نداره جنین و رشد نکرده و من نمیدونستم کلا پوچه...تا بیرون از مرکز سونو شدم و متوجه شدم ساک رشد داشته ولی پوچ بوده...

حالا میخوام مرکزمو عوض کنم جایی برم که به خود بیمار هم اطلاعات بدن...منظم باشه علافی کم داشته باشه

بین رویان، ابن سینا، و دکتر عارفی که بیمارستان بهمن هستن موندم....لطفا اگر کسی تجربه ای داره بهترین رو معرفی کنه مچکرم

من دوستم رویان میره و منم بعضی اوقات باهاش رفتم بسیار بسیار شلوغ و بعضی از پرسنل هم به زور جواب ادم‌ و میدن ولی خب جز بهترین مراکز هست 

هیچ وقت زندگی رو خیلی جدی نگیر....آخرش کسی زنده ازش بیرون نمیاد....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.