2733
2734

مادرم سرطانیه خیلی مریضه شوهرم همش فحش میده به بابا قهرمیکنه میره مادرمم بخاطر همین رنجا سرطان گرفت امسالم رفته دلم خونه مادرم هرشب حالش بد میشه میریم بیمارستان رحمش به مادر مریضم نمیاد زنگ زدم مادرش اینقدر التماس گریه کردم گوشی رو قطع کرد گفت به من چه ولم کن خواهراش از پشت گوشی داشتن فحشم میدادن دعا کنید خدا به زودی سزای همشونو بده 

میشه برای سلامتی دخترم کوچولم  یه صلوات مهمونش کنید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😔😔😔

دعا هم که نکنی خدا خودش جوابشون و میده

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘

شک نکن که خدا جوابشو میده

زمین گرده ...و تاریخ تکرار میشه

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹
2738
اصن چی شد فش دادن؟ باید مادرتو دور میکردی ازش.. یا مشکلاتتو نگو ب پدرت ب اینجا نکشه

تو ماشین داشتیم مادرمو می‌بردیم یزد دکتر یهو یه بحثی درست کرد کلی فحش به من بابام میخواست بابامو بزنه منم کتک زد وسط جاده 

میشه برای سلامتی دخترم کوچولم  یه صلوات مهمونش کنید  
تو ماشین داشتیم مادرمو می‌بردیم یزد دکتر یهو یه بحثی درست کرد کلی فحش به من بابام میخواست بابامو بزن ...

وااا چقد وحشیه

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
2706