2737
2734

سلام

چک کنین بچه ها ببینین درست شد براتون؟ تاپیکهاتون رو می تونین قفل کنین؟

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام  واای بار اولی هستش که میام تو تاپیک نی نی یارها چقدر ذوق کردم😄😄😄😄😄

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2731

سلام خسته نباشید چک کردم درست بود مرسی که پیگیری میکنید😍😍

@مارال_خانم     ‍ عشقم بیا 

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
2738

نی نی یار عاشقتم........................باورم نمیشه درست شد...........منو این همه خوشبختی محاله محال.................نی نی یار آی لاویو.............................

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت
نی نی یار عاشقتم........................باورم نمیشه درست شد............................نی نی یار آی ...

چرا عکس نمیشه گذاشت؟

عکس هنوز درست نشده

نه من همچنان پیام دوستی هایی که دادنم رو نمیتونم بپذیرم 

فقط رو قسمت اعلان میان برام و وقتی وارد میشم هیچی نیست

میشه گرفتن مجوز و  رفع مشکلات مالیم صلوات بفرستید دوستای عزیزم😘
2706