2726
عنوان

من دلم دوفلووووووووووو میخواد چی کارکنم؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 203466 بازدید | 1669 پست
سلام عزیزم
منم دو قلو خیلی دوست دارم به نتیجه خوب رسیده منم حتما خبر کن ممنونت می شم

من همسر خیلی خوبی دارم تو همه کارا کمکم میکنه میدونم با وجودش از پس این کار بر میام ولی
هر چی خدا بخواد ....اول خدا.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هههههههههههههههههههههه

دو ساعته دارم فکر می کنم _ دوفلوو _ یعنی چی ؟!!!!!!!!!!!!!! بالاخره تصمیم گرفتم تاپیک را باز کنم . حالا فهمیدم منظورت دوقلو بوده !

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

من دوقلودارم ولی بازم مثل بقیه میگم خیلییییییییییییی سخته هم خودت اذیت میشی هم نمیتونی درست به بچه ها برسی حتی تو محبت کردن بهشون

تو فامیل دوقلو3-4 جفت داریم ولی دکتر به من گفت از روز 5 تا 9قاعدگی روزی 3تا کلومیفن خوردم و فکر کنم بهمین خاطر دوقلوشد..کلومیفن رو بدون تجویز پزشک هم میدن ولی شما با مشورت دکتر انجام بدی بهتره

وقولوا للناس حسنا =و با مردم به نیکی سخن بگویید..سوره بقره آیه 83
مامی سمیرا پس هنوز شک چنسیت با سونوی اخر را هنوز داری
انشاالله هردوشون سالم میاند
التماس دعا
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
منم باردارم اولمه خییییییییلیییییی دوقلو دوست دارم تازه شوهرم با خواهرش دوقلو بوده خیلی دوست داشتم منم دوقلو بیارم از بچگی آرزوی دوقلو داشتم وعاشق دوقلو البته از نوع همسانش.ممممممممممممموچ
ممنون از همگی و از این همه امممیدواری...
من دخترخالمم دوقلو داره.....میدونم سخته ...اما شوهرمم دوست داره و عاشششششششششششششق بچس...کمکم میکنه...بگید چیکار کنم...کسی با دارو دوقلو باردار شده؟؟؟عوارضش چیه؟؟؟
امام رضا(ع): کسى که گِره از کار مؤمنى بگشاید و شادش کند، خداوند هم در روز قیامت، کارِ بسته او را مى گشاید..
هههههه خداقوت....ماشالله چه روحیه ایییییی..شارژ شدم مامان ملیح..مرسی..انشالله این یکیت سالم. صالح باشه
امام رضا(ع): کسى که گِره از کار مؤمنى بگشاید و شادش کند، خداوند هم در روز قیامت، کارِ بسته او را مى گشاید..
2706