2204
2217
عنوان

من دلم دوفلووووووووووو میخواد چی کارکنم؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 197509 بازدید | 1669 پست
سلام دوستان. به نظر من اصرار برای دوقلو داشتن خیلی پر ریسکه. چون ریسک خطر زایمان زودرس، فلج مغزی (CP) که حتی تو شبکه سلامت هم دکتره گفت، و ... زیاد میشه. شانس داشتن بچه سالم تکی خیلی بیشتره. نه اینکه بگم همه دوقلو ها مشکلدار میشن هاا. ولی ریسکش میره بالا. من همین اواخر یه دوقلو دیدم که یک قلش مشکلات زیادی داشت. چند روز پیش هم دوقلو هایی که تو کالسکه دیدم جفتشون چشماشون لوچ بود.

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2215
دوستدار دو قلو

لتروزول بخور

لگنت مشکلی نداره؟ معاینه شدی؟
خودت و شوشو سالم هستید؟
کلومیفن عوارض داره خطر سقط هم بالاس
اگر خواستی بخوری از روز 5 پری روزی یکی لتروزول تا روز 10 یعنی 5 تا
...................گرنگهدارمن آنست که من می دانم ********* شیشه را دربغل سنگ نگه می دارد .....................
2050
عزیزم چرا دروغ بگم؟
من الان 5 ماه دارو مصرف میکنم ولی باردار نمیشم چون پرو لاکتینم بالاست با هر بار مصرف لتروزول 5 تا فولیکول دارم 20 به بالا
...................گرنگهدارمن آنست که من می دانم ********* شیشه را دربغل سنگ نگه می دارد .....................
سلام به همه

صبا جونم ایشالا این ماه مامانی

منم این ماه که می خوام برم اقدام عفونت و زخم دارم :-( حالا دکتر (یه دکتر غیر دکتر خودم رفتم ، نزدیک خونمون بود رفتم اونجا ) بهم دارو داده گفته بعد پری بیا معاینه کنم - منم که قرار بود از 5 پری قرصامو بخورم (با دکتر خودم قرار گزاشتم) !!!

حالا نمی دونم بخورم یا نخورم :-( - با خودم می گم نکنه بخورم بعد برم معاینه دکتر بگه خدای نکرده هنوز خوب نشدی !!!

یه دلم می گه قرصاتو بخور و یه دلم می گه نکنه بخورم و نتونم اقدام برم و فقط کیست بشه واسم ؟!؟؟!؟!؟! یه دل دیگمم می گه بخور و بی خیال عفونت و زخم برو اقدام !!

اینهمه خانوما بدون برنامه ریزی اقدام کردن و نی نی دار شدن خووووووووووووو منم یکی از اونا

حالا امروز می رم یه دکتر دیگه بهم مشاوره بده پیش دکتر خودم هم فردا می رم
* شادیت را در کف دستانم می نویسم تا وقت دعا اولین خواسته ام از خدا باشی *
سلام صبا جون
راستش من 3 تا کیست کوچیک آندومترویوما دارم واسه همین بعضی دکترا میگن قرص ممکنه کیستو بترکونه.برای همین مرددم که بخورم یا نه.درضمن میگن امکان دوقلویی با کلومیفن بیشتر از لتروزول هست.از بس این دکتراون دکتر رفتم خسته شدم.دوهفته پیش دکترم گفت برای بارداری اقدام کن ببین باردار میشی یا نه.این ماه فقط دوبار اقدام کردم.هفته ی بعد باید پری بشم.امروز رفتم آز خون دادم چون خیلی نگران بودم و پشیمون شدم که چرا قرص نخوردم.ظهر جوابش اماده میشه اما میدونم باردار نیستم.میخواستم مطمئن بشم تا دفعه ی بعد قرص بخورم.اما بازم یه نگرانی دارم که نکنه قرص برای تخمدانم ضرر داشته باشه.این دکترا هم که جواب سر راست نمیدن فقط میگن بارداری دوقلویی بارداریه پرخطره.دیوونم کردن
به نظرت قرص نخورم؟
دوست دارم
عزیزم من ناراحت نشدم من ازاین اخلاقا ندارم تاپیکا رو ببینی همه جا پستم هست برو وبلاگمم ببین بیشتر باهام اشنا میشی منم به تاکید گفتم بعدم تو میخوای تو مرداد اقدام کنی از 5 پری بخوای بخوری خوبه دیگه

دوستدار دوقلو اگر کیست داری که لب به کلومیفن نزن من بعد مصرفش یه کیست کوچیک داشتم تبدیل به یه چیزی شد که دکترم نمیدونست چیه که البته با پری بر طرف شد
من الان یه کیست کوچولو دارم که هی اندازش تغییر میکنه ولی با خوردن لتروزول از 36 بیشتر نشده شما همون روزی یه لتروزل رو بخوری کافیه بعدم اگر تعداد کیستات زیاده اول سعی کن درمان کنی خوب
عزیزم شما معاینه رفتی ببنی لگنت و دهانه رحمت خوبه یا نه اگر نرفتی برو بگو معاینه کنه و بهت بگه اگر نرمال باشی مشکلی نداری ولی لگنت کوچیک باشه یا طول دهانه رحمت مشکل داشته باشه حتی باردار هم بشی باید سرکلاژکنی
صبا همه رو ویزیت کردی جز من

باهات قهرم

تو مگه دوست من نیستی ؟؟؟؟ خووووو منم از دوستم انتظار توجه دارم

من هر بار که میام نت به وبلاگت سر می زنم تا ببینم درچه حالی البته انتظار ندارم تو به وبلاگ من سر بزنی خووب تو سرت شلوغ تر از منه
* شادیت را در کف دستانم می نویسم تا وقت دعا اولین خواسته ام از خدا باشی *
فامطه جیجلم ببقشیددددددددد برو رو تخت معاینت کنمممممممم من خیلی درگیری دارم شرمنده گاهی یه کمی حواث پرت میشم
2051