2726

من خودم pcoشدید بودم اما ۱سال هست از شدید بودن دراومده تخمدانم فقط پلی کیستیک هست زود به زودم پریود میشم پریودام ۲۸ یا ۲۵ روزست از کیت تخمکگذاری استفاده کردم چندین ماه همشون ۲خط روز۱۴ سیکلم...

ایا پلی کیستیکای محترم شماهم پریوداتون منظمه یا من خوب شدم!!!!! تخمکگذاری دارید؟!!

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
کیت چیز مزخرفی بود برامن دارو و درمان و داروگیاهیا هم همینطور  فقط صبر و رابطه عادی

شما هم پی سی او هستین؟! استفاده کردین ازش!!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم پی سی اوم  همه هستن

پرودات منظمه ؟! تخمک گذاری داری؟!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم pco هستم و کسایی که این مشکلو دارن کیت به دردشون نمیخوره همیشه کیت دوخط نشون میده حتی ردز 25 سیک ...

من سونو رفتم ماه قبل گفت تخمک بالغ داری یعنی میشه از پلی کیستیک درومده باشم ؟! امکان دااره ما پی سی او ها تخمک پوچ داشته باشیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم من پلی کیستیک شدید هستم جوری بدون دارو پریود نمیشم بعد 5 سال با اولین ای یو ای باردار شدم متاسفانه سقط شد دو هفته بعد سقط کیت گذاشتم منفی شد بعد دوباره هفته بعدش کیت گذاشتم تا دو هفته هربار مثبت میشد فکر کنم کیت واسه کسایی که پلی کیستیک هستن جواب نمیده چون فولیکول ریز تو تخمدان هرمون LH تولید میکنه و کیت مثبت کاذب میشه

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود 💔تا دلم... باز دلم... باز دلم.. دل بشود😔
2706