2410
2553

اگه نامزد پسرتون برادرتون یا‌...

بگه من مهریه نمیخوام به جاش جهیزیه تماما با مرد 

(با این لحن نگه ها منظور حرف این باشه)

نظرتون چیه ؟

تعداد رای : 39
نظرسنجی
با خودم فکر میکنم چقدر هم عالی
16
41%
با خودم فکر میکنم داره زرنگی میکنه
9
23%
دیدن نتایح
14
35%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

بستگی داره خب

برادرم پول داشته باشه بخره چه بهتر👍

پول نداشته باشه خب ترجیح میدم مسئولیت پدرم زیاد نشه و همون خونه و عروسی رو فراهم کنه 😀

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
اخه بعضیا میگن مهریه رو کی داده کی گرفته  ولی جهزیه رو همون اول باید بدن ؟

جهیزیه یه کمک خرج برا زندگیه همون طوری که مرد وظیفه تامین مسکن رو داره 

مهریع اصلا ربطی به جهیزیه نداره یه مسئله جداس

جهاز که از داداشته مهریم نداره هرلحظه داداشت بخواد میتونه از زندگیش راحت بیرونش کنه(ولی دختر چ ...

خب فکر کنیم دختر معریه داشت مرد دیگه اون زندگیو نمیخواست ولی به خاطر مهریه سنگین موند 

اون زندگی اصلا ارزش داره ؟

2706