2726

یک سالوچهارماهشه همینکه روشن میکنم میره درست وایمیسه جلوش نگامیکنه دیگه انقدمیگیرمش خسته میشم انقدحرص میخورم نمیدونم چیکاربایدبکنم تاازسرش بیفته 😞😞😞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم همینم دخترم بیست ماهشه از یک سالگی میچسبه به تلوزیون از اون موقع منم هی میخوام پایه بگیرم نصب دیوار کنم یادم میره.مامان بی حالی هستما

کاملا غریبه به هیچ کجا تعلق ندارم

وای خوشبحالت بچه من ۲ سال و نیمه جز پیام بازرگانی اونم نه همش اصلاااا تلویزیون نگاه نمی کنه همش میگم تو رو خدا برو یه ۱۰ دقیقه نگاه کن من به کارام برسم 

اگرم تلویزیون روشن باشه میره صداش و قطع میکنه نمیذاره ما هم یه دقیقه ببینبم 

وای خوشبحالت بچه من ۲ سال و نیمه جز پیام بازرگانی اونم نه همش اصلاااا تلویزیون نگاه نمی کنه همش میگم ...

ای کاش اینم خوشش نمیومد

بچه آرومیه من راحت کاراموانجام میدم کاری بمن نداره فقط اینکارش عذابم میده 

حتما خیلی استرس میگیری واسه این کارش  و نگران چشماشی

طبیعیه، دخملی منم همینجوری بود، وفتی خونه بودم هربار بغلش می کردم و میاوردمش رومبل کنار خودم و بهش می گفتم باید اینجا بشینی، گاهی مجبور می شدم خاموش کنم و بیارمش کنار خودم و مجدد روشن کنم

باید هربار بغلش کنی و بیاری کنار خودت رو مبل و اگه اصرار کرد بمونه جفت تی وی بدون دعوا کردنش فقط خاموش کن و تشویقش کن بیاد رو مبل با فاصله بشینه

اگه مبل کودک داره بشین کنار مبل خودش و دستهاتو باز کن بیاد

کم کم میفهمه که این یک اصله و عادت می کنه

برا منم خیلی وقتگیر بود و هربار باید بهش توضیح می دادم چشمای قشنگت درد می گیره

الان  دو سالش شده یادگرفته و گاهی که وسط بازی یادش میره و میره نزدیک تی وی، خودش میاد پیشم و چشاشو ریز می کنه و میگه مامان ببین چشام بوبو شده بغلم کن

لطفا درخواست دوستی ندهید، حتی شما دوست عزیز🎈🍒
2706