2726

دوتاش همزمان گذاشتم زیر زبونم

۴۵ دقه بعد یکیشم گذاشتم واژنم

هفته ۶بارداری هستم

کسی هست استفاده کرده باشه از این قرص؟

کی خونریزی میکنم؟

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کم استفاده کردی. سر خود استفاده کردی یا دکتر گفت؟ من هفته ششم ده تا شو استفاده کردم افتادم خونریزی البته بدن با بدن فرق داره من مقاوم بودم نمیوفتاد که 😐 واسه همین هر ده تاشو گذاشت دکتر برام بیشترشم واژینال

من استفاده کردم اصلا تاثیر نداشت

چن هفته بودی سقط نکردی؟

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
کم استفاده کردی. سر خود استفاده کردی یا دکتر گفت؟ من هفته ششم ده تا شو استفاده کردم افتادم خونریزی ا ...

چرا سقط کردی؟من سرخود خریدم از اینجاهایی ک داروهای غیرقانونی میفروشن

من استفاده کردم ۸ تا قرص یک ساعت به یک ساعت با آب زیاد خوردم البته من از صبح تا عصر هیچ غذای نخوردم تا بدنم ضعیف بشه زودتر سقط کنم خیلی هم زیاد می دویدم یا از پله با پاشنه پا میپریدم تا شب افتادم رو خونریزی زیاد 

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
چنتا داری؟کاش واژن نمیراشتی اونم زیر زبون‌میزاشتی عیب نداره راه برو دو س ساعت دیگه لک میبینی

دوتا گذاشتم زیر زبون ۴۵دقه بعد یکی گذاشتم واژن

من استفاده کردم ۸ تا قرص یک ساعت به یک ساعت با آب زیاد خوردم البته من از صبح تا عصر هیچ غذای نخوردم ...

دردم داشت؟وای میترسم

2706