2410
2553
عنوان

عوارض عرق کاسنی

45755 بازدید | 27 پست
سلام

من الان 5 ماه و یک هفته از بارداری ام گذشته . می تونم از الان تا پایان بارداری عرق کاسنی بخورم ؟ عرق کاسنی روی پوست بچه تاثیر می گذاره ؟ چون من می خوام برای زیباتر شدن نی نی از الان شروع کنم ولی می ترسم که خطر داشته باشه . خطری نداره ؟
لطفا هر چی در این مورد می دونید بگین و منو راهنمایی کنید .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
میترا جون انار می خورم . اما می گن انار بچه رو سبزه می کنه و عرق کاسنی بچه رو سفید می کنه و پوست بچه رو خوب می کنه . هم دلم می خواد عرق کاسنی بخورم هم می ترسم . چون شنیدم تو سه ماه اول احتمال سقط رو زیاد می کنه . اما الان که 5 ماهم شده می خوام بدونم دیگه خطری نداره ؟
عزیزم عرق کاسنی و انار بچه رو زیبا میکنه ولی در خوردنش نیاید زیاده روی کرد

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
2714
عزیزم عرق کاسنی هیچ عارضه ای نداره ....... البته اگر به اندازه مصرف بشه ......... من از ماه 4 بارداریم تا آخرش

روزی 1 لیوان عرق کاسنی میخوردم .......... دکترم هم گفته بود خیلی خوبه ....... من میخوردم واسه اینکه نی نیم که

به دنیا میاد زردی نگیره .آخه میگن از زردی هم جلوگیری میکنه.... خدا رو شکر جواب داد و نی نیم اصلا زردی نگرفت.

پیغمبر و بعضی از ائمه هم توصیه کردن به خوردن کاسنی برای زن باردار...............گفتند که خوردن کاسنی موجب زیبایی فرزند و نیکو شدن فرزند می شود.
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley
ملیسا جون .......... ببین دخترش چی میخواسته بشه که تازه با خوردن کاسنی شده این ........ هههههههه
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley
مرسی از همه دوستای خوبم مرسی که راهنمایی کردید و اطلاعات ارزشمندتون رو در اختیارم گذاشتین.

من با توکل به خدا میخورم ایشالا که چیزی نشه و امیدوارم نتیجه ای هم داشته باشه .

2706