موضوع بحث

عوارض عرق کاسنی

33173 بازدید | 26 پست
سلام

من الان 5 ماه و یک هفته از بارداری ام گذشته . می تونم از الان تا پایان بارداری عرق کاسنی بخورم ؟ عرق کاسنی روی پوست بچه تاثیر می گذاره ؟ چون من می خوام برای زیباتر شدن نی نی از الان شروع کنم ولی می ترسم که خطر داشته باشه . خطری نداره ؟
لطفا هر چی در این مورد می دونید بگین و منو راهنمایی کنید .
1392/04/04
|
16:18

تخفیف 30 هزار تومانی دیجی کالا برای کاربران نی نی سایت

تاریخ اعتبار تا 20 آبان 96

فرصت طلایی برای کاربران نی نی سایت. برای دریافت کد تخفیف از دیجی کالا اینجا را کلیک کنید

میترا جون انار می خورم . اما می گن انار بچه رو سبزه می کنه و عرق کاسنی بچه رو سفید می کنه و پوست بچه رو خوب می کنه . هم دلم می خواد عرق کاسنی بخورم هم می ترسم . چون شنیدم تو سه ماه اول احتمال سقط رو زیاد می کنه . اما الان که 5 ماهم شده می خوام بدونم دیگه خطری نداره ؟
عزیزم عرق کاسنی و انار بچه رو زیبا میکنه ولی در خوردنش نیاید زیاده روی کردإِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????


چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
عزیزم عرق کاسنی هیچ عارضه ای نداره ....... البته اگر به اندازه مصرف بشه ......... من از ماه 4 بارداریم تا آخرش

روزی 1 لیوان عرق کاسنی میخوردم .......... دکترم هم گفته بود خیلی خوبه ....... من میخوردم واسه اینکه نی نیم که

به دنیا میاد زردی نگیره .آخه میگن از زردی هم جلوگیری میکنه.... خدا رو شکر جواب داد و نی نیم اصلا زردی نگرفت.

پیغمبر و بعضی از ائمه هم توصیه کردن به خوردن کاسنی برای زن باردار...............گفتند که خوردن کاسنی موجب زیبایی فرزند و نیکو شدن فرزند می شود.
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley
ملیسا جون .......... ببین دخترش چی میخواسته بشه که تازه با خوردن کاسنی شده این ........ هههههههه
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley
عزیزم خوشگلی و سفیدی ژنی هست با کاسنی و غیره درست نمیشه که بچه یا به باباش میره یا مامانش اینجوری بود سیاه پوستا عرق کاسنی میخوردن بچه شون سفید می شد . کاسنی فقط خنک هست و میگن تو ماه اخر بخورین از زردی جلوگیری کنه.
ارسال نظر شما