2726
عنوان

بداهه گویی یا مهارت کلامی

| مشاهده متن کامل بحث + 54966 بازدید | 340 پست
عزیزم یا من بد گفتم یا شما بد برداشت کردی  برعکس میگ جلوی من از خوبی مستاحری میگ ولی جلوی همس ...

اگه کسی به خودم اینجوری بگه من میگذرم

چون آدما گاهی حواسشون به حرفا نیست

طبیعیه که بتونه هم خوبی مستاجری رو بگه هم بدیشو

شاید کاملا اتفاقی جلو تو خوبیشو گفته جلو همسرت بدیشو

سرگشته‌ی محضیم و در این وادیِ حیرت                    عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم
عزیزم یا من بد گفتم یا شما بد برداشت کردی  برعکس میگ جلوی من از خوبی مستاحری میگ ولی جلوی همس ...

تازه اون مگه چه تاثیری تو زندگیتون داره ؟ شما بخواین از خونه پدرشوهر بیاین بیرون فقط خودتون تصمیم میگیرید    زن‌دایی نقشی مخواد داشت    شوهرتونم حرفشو گوش نمیده  میده؟

سرگشته‌ی محضیم و در این وادیِ حیرت                    عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تازه اون مگه چه تاثیری تو زندگیتون داره ؟ شما بخواین از خونه پدرشوهر بیاین بیرون فقط خودتون تصمیم می ...

خب زندگی هر کسی متفاوته...من همسرم میترسه از پسش برنیاد قاعدتا وقتی کسی ک چندین ساله خونه رهن میگیره با اندک کرایه وقتی اینطوری بگه خب میترسه دیگه..

یکبار دوبار ک نگفته ...تا بحث گرونی میشه و همسرم میگ مخارج بالاست میگ کرایه خونم ک نمیدی!!!!

اخه فقط قضیه ب اینجاها ختم نمیشه داستان داره این خانم....و غرض از گفتنش.. ک در حوصله این تاپیک نیست

من کینه نگرفتم...حرصم نخوردم....نوشتم تا یاد بگیرم باید جواب بدم...اما نه بی ادبی.....ولی ی جوابی بالاخره ب هر صحبتی بدم

یکی از سیاست های این خانم ک من تازه متوجه شدم اینه......دایم از خوبی همسرش میگ با این ک واقعا اینطور نیست البته جلوی همه و خود همسرش میگ و بقیه رو زیر سوال میبره

مثلا میگ کار همسرم خیییلی سخته اگه شماها جای این باشین چی میخواین بگین....

من تا الان صحبتی نکردم ولی فهمیدم هر خانمی باید پشت بند این صحبت از کار همسرش دفاع کنه ولو یک جمله..

کار برای ی مرد خیلی مهمه و خوب قلق ‌همسرش رو دست گرفت...

ببخشید بی ربط بود اخرش یکم ب تاپیک

ی صلوات‌برای حاجتم‌میفرستی ممنون

منم یه تجربه بگم،این اتفاق ده سال پیش افتاده اما از جوابی که خودم دادم همیشه راضیم  و خوشحالم که عین ماست نگاه نکردم 

من و برادرزاده خواهرم دوستیم، این خانم فوق العاده وقیح و باسیاسته، اوایل ازدواج خواهرم ۱۶ سالمون بود، یه روز منو تنها گیر آورد و گفت دختری که شوهرشو میخواد باید خانوادشم بخواد،نباید جدایی بندازه  وگرنه طلاقش میدن چون فتنه هستش و ...

غیر مستقیم منظورش خواهر من بود

منم گفتم ،به نظر من اگر پسری نمیتونه روابط بین خانواده و همسرشو مدیریت کنه از بی عرضگی خودشه که اختلاف ایجاد میکنه  نه از فتنه گری همسرش

2728

یه تجربه دیگه

عروسی خواهر من دو روز بعد از عروسی دوست خانوادگیمون بود، پدرم عروسی خواهرم رقصید اما دوستش عروسی دخترش نرقصید، یک هفته بعد از عروسی ، دختر دوستش به من گفت 

بعضی مردا خیلی جلفن، باید سنگین باشن، ما یه عروسی رفتیم پدر عروس آبرو ریزی کرد از بس رقصید اما پدر داماد خیلی متشخص بود و نگاه میکرد فقط

غیر مستقیم منظورۺ پدر من بود

منم با آرامش نظرمو گفتم که:اتفاقا اون آقا به خاطر دخترشون اون کارو کرده

پدر و مادری که نهایت ۳ تا بچه دارن باید عروسی اونا شاد باشن تا بچه هاشون از خوشحالی اونا ذوق کنن

بعد همون دختر خانم با قیافه غمگین گفت، آره نازنین بابای منو دیدی عروسی خواهرم چقدر بی تفاوت نشسته بود😔

منم یه تجربه بگم،این اتفاق ده سال پیش افتاده اما از جوابی که خودم دادم همیشه راضیم  و خوشحالم ک ...

برادرزاده خواهرتون؟؟؟؟؟؟؟

از امروز پا در مسیر تغییر گذاشتم .خدایا خودت کمکم کن . دلم میخواد یه زن قوی بشم ک هیچ چیز و هیچ‌کس نتونه آزارش بده . یه زن شاد و پرانرژی .. اگه امضامو خوندی و مایل بودی یه صلوات برام بفرست تا به این خواسته بزرگم برسم .😘خدایا کمکم کن تو این مسیر ثابت قدم باشم .🙏 ۱۸ آذرماه ۱۳۹۹
من دنبالش میگردم ودلیلشودرمیارم. شماهم اگه به راه حل مناسبی برخوردید بمنم بگید.دوستان گلم شما هم بگی ...

بنظرم گاهی باید جلوی این آدما دست پیش گرفت 

معمولا یه عده خاصی هستن و از قبل هم امادگی داشته باشیم درمقابلشون 

مثلا ادمایی که میگن چرا پیدا نیستی چرا حال مارو نمیپرسی رو من دارم دورم  متنفرم ازشون ،قدمی برای رابطه دو طرفه برنمیدارن و فقط انتظار دارن !

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍

سلام من از خودم بگم 

من اصلا حاصر حواب نیستم ولی یه چیزی که جدیدا یاد گرفتم بعصی وقتها یه نفر که داره تیکه میندازه هیچی نمیگم فقط طوری بهش نگاه میکنم که خودش پشیمون بشه 😁😁😂😂😂😂😂

بنظرم گاهی باید جلوی این آدما دست پیش گرفت  معمولا یه عده خاصی هستن و از قبل هم امادگی داشته ب ...

اخ دقیقا! منم به این رسیدم که صددرصد آدم هایی که ازم گله میکنن ریگی به کفششونه. واز حمله برای دفاع ازخوداستفاده میکنن. درواقع اونادست پیش میگیرن. 

آدم هایی که سلامت روان دارن در اطرافم هرگزازم گله نکردن. 

شکرت خداجون
در جواب کسیکه میگه پس تو‌کی شوهر میکنی چی‌بگم؟ عمومه هی تیکه میندازه بهم پررو😐😐😐😐

مهران مدیری از  بازیگری همین سوالوپرسیداتفاقا جواب بازیگر بسیارجالب بود وتوذهنم موند. 

پرسیدکی ازدواج میکنی؟ 

بازیگره جواب داد

چرا ازدواج کنم؟ با تعجب وحالت بانمکی جواب داد. 

بنظرم هرکی پرسید بگوچرابایدازدواج کنم؟ 

شکرت خداجون
2706