2726

بگو فقط سالم باشه

نوشابا سابقدونم   نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه    پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اول خواست خدا 

دوم خواست خدا  

سوم خواست خدا 

چهارم تمام 

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

دوستان عزیزم سلام ما اینجا میخوایم به دختر دوست های عزیز اطلاعات و رژیم های اسیدی و تعداد اقدام و زمان و مناسب و با عزیزانی که تجربه دختر دار شدن و داشتن تبادل نظر کنیم 

لطفا نظرات خودتون و بزارید 

ببين من اقدامام نامنظم بود اصلا كارى به تخمك گذارى نداشتم سرديجات رو دوست داشتم ميخوردم دوغ عاشقشم😀قبل اقدام خودمو با شامپوبچه ميشستم و ببخشيد تو رابطه هم براى اقدام نميذاشتم ارگاسم اتفاق بيوفته.

دخترنازم ماه اينده به اميدخدا مياد بغلم😍

2706